Pesti Srácok

Ez már az újkori fasizmus! - Az Öreg vendége Thürmer Gyula, a Magyar Munkáspárt elnöke

Ez már az újkori fasizmus, amit a tiszások művelnek - mondta Thürmer Gyula, a Magyar Munkáspárt elnöke. Erőszakosak, durvák, félelmet keltenek, fenyegetőznek Magyar Péterék. Az Öreg című műsorból kiderült, hogy éppen most próbálták elkergetni Újpesten a szavazatgyűjtő aktivistáikat. De nemcsak ez az egy eset volt. Vidéken is a tiszások fenyegetőznek, ordibálnak, lökdösődnek, hogy a Munkáspárt szavazzon a Tiszára.

Kik ezek az emberek? - vetődött fel az Öreg című műsorban. A társadalom talajtvesztett rétege, akiknek nincs veszteni valójuk s akiket a quisling-értelmiség irányít, magyarán a hazaárulók - emelte ki az elnök -, akik Magyar Péter vezetésével, Brüsszel irányításával kiszolgálják a multinacionális erőket. A Tiszának nincs önálló akarata, egyszerűen kiszolgáló párt. A Tisza az átverés pártja is. Hitler is úgy kezdte, hogy megünnepelte a május elsejét, majd másnap betiltotta a szakszervezeteket. Magyar Péter is mindent ígér, de ha tehetné hozzányúlna a rezsicsökkentéshez, eltörölné a 13.havi nyugdíjat és a családi kedvezményeket és háborúba vinné az országot.

Ez már az újkori fasizmus! - Az Öreg vendége Thürmer Gyula, a Magyar Munkáspárt elnöke
Ez már az újkori fasizmus! - Az Öreg vendége Thürmer Gyula, a Magyar Munkáspárt elnöke

Az Öreg: a Tisza az ukránok mellé áll, ezzel elárulták a hazájukat

A Barátság kőolajvezeték körüli botrány, azzal, hogy az ukránok elzárták a Magyarország felé vezető csapokat és a Tisza az ukránok mellé áll, elárulták a hazájukat. Thürmer Gyulával még beszélgettünk arról, hogy az Orenburgi gázvezeték és a Barátság kőolajvezeték létrehozásán  tíz-, és tízezer magyar dolgozott a Szovjetunióban, szakemberek, mérnökök, tudósok ezrei tervezték, felügyelték az építkezést. Ez a KGST országok közös projektje volt, ami sok-sok milliárd dollárba került és szerződések százai garantálták a kőolaj hazánkba áramlását. Tehát a kőolaj vezeték nemcsak Zelenszkij tulajdona.

Ezzel semmibe veszik a magyar dolgozók munkáját

- mondta az elnök. 

Thürmer Gyula is úgy látja, hogy sorsdöntő lesz ez az országgyűlési választás, mert április 12. után eldől, hogy háborúba megyünk vagy a béke oldalán maradunk, vegyes népességgé válik hazánk vagy továbbra is a magyarok otthona marad az országunk. A Munkáspárt elnöke azt javasolja, hogy a magyarok támogassák a Fidesz-KDNP kormány nemzet-és család politikáját, külpolitikáját és az a baloldali választó, aki rájön, hogy a Tisza, Magyar Péterék nem baloldali párt, az szavazzon a Munkáspártra, mert mi - hangsúlyozta Thürmer Gyula - nem akarjuk az elért eredményeket szétrombolni, mi a béke és a rend pártján állunk.

 

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!