Pesti Srácok

a humor az baloldali

Lendvai Ildikónak sikerült alulmúlnia önmagát, ezúttal Müller Cecílián gúnyolódik a Népszavában

Magyar ugar 2021 november 8.
Lendvai Ildikó "tartalmas" publicisztikát közölt a Népszava hasábjain. Az MSZP "Gábor Zsazsája" ismét bizonyította, hogy a humor baloldali műfaj, amit csak ők értenek és értékelnek, egyébként leginkább sértő és dehonesztáló mindaz, amit ők viccesnek tartanak. A kommunisták utódpártjának egykori sztárpolitikusa néhány évvel ezelőtt találta ki, hogy publicistaként is kiváló lenne, ezért egyre többször vetette le írásban egyébként nem túl magvas gondolatait - talán ezért sem vette észre senki, hogy milyen remek cikkeket publikált a balliberális sajtó eldugott bugyraiból. Most azonban szintet lépett, több szempontból is. A Népszava közölte azt az írást, amiben Lendvai Müller Cecílián gúnyolódik és gyalázza az ismert szakembert. Valószínűleg a balliberálisok világában ez a fajta "humor" kifejezetten szórakoztató, bár azért némiképpen megkérdőjelezhető, hogy miért is kell divattanácsokat osztogatni a járványügyi vészhelyzetben kiváló helytállást és szakértelmet tanúsító országos tiszti főorvosnak, akinek egyébként nem az a munkája, hogy kirakatbaba vagy divatmodell legyen. Értjük mi, hogy irigylésre méltó bizonyos emberek számára az, ha valaki ért ahhoz, amit csinál, de az még egy szocialistától is aljas, hogy ennyire gunyoros, ízléstelen módon állítsa pellengérre Müller Cecíliát, mindezt olyan stílusban, ami semmiképpen nem nevezhető publicisztikának, de még csak lábjegyzetnek sem, így valóban érthetetlen, miért közölte le azt a balliberális média egyik zászlóshajója. Bár azért ez mégsem olyan meglepő annak tudatában, hogy a Népszava hasábjain jelent meg az a karikatúra is, amiben szintén Müller Cecíliát kigúnyolva kereszténygyalázó karikatúrát is közöltek. Néha komolyan aggódunk az ellenzék mentális állapota miatt.

Lackner-ügy – Ha élne, Benny Hill is megirigyelné az MSZP utánozhatatlan humorát

Csibra TiborCsibra Tibor Magyar ugar 2019 november 19.
Bizonyosan más mesterséget választott volna a szép emlékű Benny Hill, ha megérte volna, hogy szembesüljön az MSZP vezető tisztségviselőinek utánozhatatlan humorával. Legutóbb a párt ökle, alelnöke és egyben udvari bolondja, Komjáthi Imre mondta azt egy interjúban: egyáltalán nem biztos, hogy Lackner Csaba, a kispesti szoci korrupciós botrány kulcsfigurája beszél bekokózva azokon a hang- és képfelvételeken, amelyekről minden épeszű ember egy pillanat alatt megállapítja, hogy a videókon Lackner Csaba szerepel. Komjáthi úgy vélekedett, hogy a hírek szerint a visszaosztások haszonélvezőjeként Gajda Péternek sincs felelőssége a történtekben. Lehet, hogy a polgármester észre sem vette, amikor hárommillió forintot csúsztattak a zsebébe, vagy ha igen, tréfának is vélhette, hiszen – mint tudjuk – a humor kizárólagosan baloldali műfaj. Humorfronton az MSZP előnye behozhatatlan, ami annak is köszönhető, hogy a párt csatársorát Komjáthi mellett olyan világklasszisok is erősítik, mint a kurva erős képek mestere, Bangóné Borbély Ildikó, aki botcsinálta biológusként patkányozta le néhány millió honfitársunkat, vagy a semmilyen ajtótól meg nem rettenő Kunhalmi Ágnes, aki szerint a kispesti szoci botrányra az egyetlen gyógyír, hogy Lacknert el kell viselni, és kész. Mindannyiunk szerencséjére az MSZP-ben mindennek van következménye, Ja, nem.
Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.