Pesti Srácok

adócsökkentés

Csúnyán belesült a rezsikamuba a szoci Harangozó, élő adásban javította ki az ATV műsorvezetője

Magyar ugar 2022 augusztus 5.
Miközben az országban nagyon sokan számolgatnak, tervezgetnek az új rezsiszabályok miatt, az ellenzék másképp foglalkozik a rezsikérdéssel, ezt pedig a Karantén sem hagyhatta szó nélkül. A baloldal ugyanis egészen más megoldáscsokorral jelentkezik ilyenkor: a hazugság, pánikkeltés, hergelés és csúsztatás sokkal jobban illik a portfóliójukba, mint az értelmes beszéd. Harangozó Tamás, az MSZP egyik megmaradt takaréklángelméje is beállt a sorba, ahogy most szinte az össze ellenzéki politikus, aki nem tud másról beszélni. Harangozó harsányan rukkolt ki a hagymázas bolondságokkal az ellenzéki ATV-ben, de olyan zavaros ökörségeket sikerült összehordania, amibe a műsor gazdája is bele kellett, hogy szóljon. A szocialista politikus már az atomerőmű működésével sem volt teljesen tisztában, az árképzéssel pedig főleg nem, így jobb híján maradt az ordítozás és az orbánozás. A Karantén azonban természetesen nem állt meg Bimmbamm Tominál, akit a hét bunkójának neveztünk ki, hiszen a DK is bejelentkezett, Kálmán Olga pedig most sem hazudtolta meg magát. A függetlenséget és az objektivitást nyomokban sem tartalmazó kommunista fröcsögést biztos örömmel vették a Szemlőhegyen, a magyar emberek azonban a belüket is kiokádják az ilyen és ehhez hasonló tartalmakat látva és hallva. A várandós Donáth Anna is szerepet kapott adásunkban, aki olyan erős gyűlölettel érkezett a kamerák elé, hogy csak azt kívánhattuk neki, kicsit vonuljon vissza, foglalkozzon születendő gyermekével, próbáljon a nyugalomra koncentrálni. Végül nem felejtettük el a Jobbik újabb nagy húzását, hiszen a puccskirálynő, Potocskáné egy üres placcon harsogta világgá, hogy milyen sokan jöttek el a párt által felállított kata-pontokra, ahol a Jobbik ingyen ad tanácsot az embereknek. Látható, hogy Jakab Péter szintjét nehéz alulmúlni, de a szorgalommal nincs gond a krumplikirály utódainál sem. Nézzétek most is a Karantént és most se felejtsétek el végignézni az adást, hiszen van bejelentenivalónk is!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!