ágensek
Kövér László a PestiSrácoknak: Azt, hogy Gyurcsány Ferencnél is van lejjebb, bevallom őszintén, nem gondoltam
"Remélem, hogy ez a világrendszerváltásnak is nevezett folyamat a magyar kormány és a magyar társadalom számára javítja a feltételeket ahhoz, hogy ebben a zűrzavarban megtaláljuk a megmaradás útját, azokat az eszközöket, amellyel nemcsak hogy talpon tudunk maradni, hanem még a végén jobb pozícióba tudunk kerülni, mint a válságok kezdetén voltunk" - mondta Kövér László Fidesz-alapító, az Országgyűlés elnöke a PestiSrácoknak és a Hír FM-nek adott interjújában. Elárulta: ő eleve nem tartozott az optimisták közé, de az európai vezetők silányságát látva sajnos csak hosszú menetelés árán következhet be Brüsszelben is egy, az amerikaihoz hasonló fordulat. Ehhez szerinte hozzájárult az Európai Néppárt árulása is, amely a liberálkomcsi internacionáléban találta meg az új helyét. Kövér László vonakodva, de röviden kifejtette véleményét Magyar Péterről. "Azt, hogy Gyurcsány Ferencnél is van lejjebb, bevallom őszintén, nem gondoltam" - mondta a házelnök, egy a fizika elméletéből vett hasonlattal jellemezve a Tisza-vezér figuráját. Végre kiderült, hogy a 444 és a Direkt36 tényleg csak egy zsé-kategóriás titkosszolgálati lerakat
Az eddig sem volt kérdéses, hogy a Soros György médiaportfóliójához tartozó 444.hu és a Direkt36 nevű, elméletileg "mikroadományokból" tengődő aloldala nem más, mint az öreg spekuláns hálózatának propagandalapja, amely kritika nélkül közli le az amerikai deep state, azaz a háttérhatalom érdekében álló üzeneteket. Mostantól viszont már azt sem kell találgatni, hogy a budaörsi luxushippi, azaz Uj Péter irányítása alatt álló társaság rendelkezik-e külföldi titkosszolgálati kötődéssel, vagy sem: a válasz ugyanis az egyértelmű igen. Reggel óta egy olyan írás látható a 444.hu vezető helyén, amely büszkén kérkedik avval, hogy hozzájutott Orbán Viktor és az Egyesült Államok budapesti nagykövete egy repülőgépen (!) lehallgatott magánbeszélgetésének leiratához. Maga a sztori egyébként meglehetősen harmatos: az árnyékszéken erőlködők pingponglabda-szemével próbálja az olvasóra erőltetni a teóriát, hogy a magyar kormány nagyon-nagyon-nagyon súlyos diplomáciai konfliktusba keveredhet Amerikával, amiért engedélyezi egy orosz bank budapesti fiókintézetének megnyitását. Csakhogy erre semmiféle érdemi bizonyítékot nem hoznak fel. Ajánljuk még
Pócs János a Polbeatben: az MSZP-s maffia a Tisza Pártban él tovább
Schiffer András a Polbeatben - Hogyan tovább?
"Végre arról beszélünk, aminek értelme van!" - Itt a nagy kibeszélő Polbeat!
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!