alternatív népszavazás
Az illegális migránsok jöhetnek, de az arab befektetők nem: ez a Momentum logikája
Megszokhattuk már, hogy a Momentum abban a legjobb, hogy a fejlődés útjába álljon, nekik sem Olimpia, sem városfejlesztés nem kell. Most viszont elérték a saját farkukat és talán észre sem veszik, de épp azt rágcsálják. A kormányt ugyanis idegengyűlölettel vádolják, amiért megálljt parancsoltak az illegális migrációnak, miközben ők támogatják, hogy bárki jöhessen Magyarországra, legyünk színesek, de azzal már nem értenek egyet, hogy az "idegenek" építő és nem romboló szándékkal érkezzenek hazánkba. A színes Magyarországért küzdő társaság egyébként egyre többször szólal fel a külföldiek ellen. Tragédia: Megbukott az alternatív népszavazás – The Fair Right (Videó)
A hatszor tíz a huszonharmadikon sorszámú diákszervezet ezúttal is gondoskodott róla, hogy ne unatkozzunk! Az Egységes Diákfront nem kisebb célt tűzött ki maga elé, mint 200 000 aláírás összegyűjtése az általuk csak "alternatív népszavazásként" emlegetett bohózat keretein belül. Vitorlát bontottak hát az ifjak, majd kiküldték legvitézebb legényeiket (és leányaikat) a stratégiailag fontos városokba, hogy toborozzanak híveket szent küldetésükhöz, a harcedzett(len) fiatalok azonban ismét kudarcot vallottak. Nem jöttek a népek. Csalódottan konstatálták, hogy ma sem váltják le Pintért. Ma sem lesz forradalom. Ma sem bukik meg "a Zorbán." Mondhatnánk, hogy legalább most megtanulják, milyen az, amikor a baloldal kihasználja a csillogó szemű fiatalokat egy politikai cél eléréséhez, de ez nem igaz. Persze nem azért, mert nem voltak kihasználva, hanem azért, mert nem tanulnak belőle. Sosem teszik. Az Egységes Diákfront kabaréján túl beszélgettünk még Nagy Ervin fergeteges fetrengéséről, Magyarország Halloweenesedéséről, és a CSOK bővítéséről is. Nézzétek meg a teljes videót! Ajánljuk még
Pócs János a Polbeatben: az MSZP-s maffia a Tisza Pártban él tovább
Schiffer András a Polbeatben - Hogyan tovább?
"Végre arról beszélünk, aminek értelme van!" - Itt a nagy kibeszélő Polbeat!
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!