Pesti Srácok

baloldali propaganda

Íme, a magyar erkölcsiség és a politikai függetlenség bajnoka: bemutatjuk az RTL Klub valódi arcát (Karantén-vlog, 18+)

Magyar ugar 2021 február 5.
Rendhagyó 18+-os műsorral készültünk ma mindenkinek, hiszen az ellenzéki böffentések ugyan nem maradtak el ezen a héten sem, de ezekről részletesen a PestiTV-n, az esti Karanténvlogban beszélgetünk majd Georg Spöttlével, Dezse Balázzsal és Szalai Szilárddal. A mai Karantén azonban összeszedett néhány igen gusztustalan, önleleplező részletet a vizet prédikáló, ám bort nyakaló RTL Klubról, akik elfogadóak, sokszínűek, mindezt persze addig, amíg a pénz közbe nem szól. Nem mehetünk el szó nélkül a főműsoridőben sugárzott, egyre félelmetesebb szintet képviselő Való Világtól sem, hiszen lassan a primitív szexualitáson és az elképesztő minőségű káromkodáson kívül mást nem kap az a műsortól, aki az RTL-re kapcsol. Aki velünk nézi a Karantént, készüljön a 18-as karikára, de erről nem mi tehetünk, hanem a nemes RTL Klub. Szerencsére a csatorna kiáll a melegházasság és az összes manapság szélsőliberális körökben divatos agymenés mellett, azonban az nem veri ki a biztosítékot, amikor főműsoridőben "buzizzák le" egymást a villalakók, ahogy az sem jelentett gondot tavaly, amikor az egyik valóságshow-szereplőjükről kiderült, hogy korábban UZI-val akart cigányokat gyilkolni. Akkor miért higgyünk az erkölcsi fertőt közvetítő RTL Klubnak, aki nem az embereket próbálja magasabb szintre emelni, hanem a szintet igyekszik egyre mélyebbre süllyeszteni? Ehhez természetesen tökéletesen idomul a baloldali propaganda egyre gátlástalanabb hirdetése, miközben függetlenségről, kiegyensúlyozottságról és objektív hírközlésről papolnak. A Karantén ebből is mutat néhány részletet – az álszent csatorna természetesen magasról tesz a kritikákra, mi azonban úgy véljük, hogy jobb, ha minél többen látják a kontrasztot a szép szavak és az ordas tettek között. Vigyázat, egyes esetekben felkavaró és obszcén tartalmak várhatóak, köszönhetően az RTL Klubnak. Nézzétek meg videónkat!

Propagandával vádaskodva falaz a baloldal a saját propagandamédiájának (Pesti riporter-videó)

Magyar ugar 2020 október 19.
Arányosan működő, mindenkinek teret adó és egyúttal profi kommunikációt ígért Zuglónak a kerület baloldali vezetése az új médiacég létrehozásakor. Aztán hamar másfélszeresére emelkedett a cég költségigénye, miközben az ellenzéki képviselők egyáltalán nem láthatnak bele a vállalat pénzügyeibe. Leányvállalatként eldugták ugyanis a kerületi városgazdálkodási vállalaton belülre, és nemhogy a pénzügyi tájékoztatással, de még az előzetesen beígért szakmai beszámolókkal sem találkozott még senki. A kerületi tájékoztatás eközben változatlanul silány és lassú, a közszolgálati újság viszont Tóth Csaba helyi országgyűlési képviselőt és Horváth Csaba polgármestert hősi piedesztálra emelő propagandalap lett. Horváth a kerületre vigyázó, hős megmentő szerepében látható, Tóth pedig a cselekvő ember, aki olyan problémákat is megold, amelyekről mindenki más lepattan. Na, de mit szólnak hozzá az MSZP partnerei, hogy a szocik saját propagandakiadványukként használják az újságot? Hát minket propagandistáznak, akik rákérdezünk a furcsaságokra. Annak is utánajártunk, hogy Hadházy Ákos vagy az ellenzéki pártelnökök hazudnak nagyobbat, miután a független képviselő nyilvánosan bevallotta, hogy a baloldali korrupciót nem üldözi. Ferencvárosba is visszatértünk egy kicsit, hiszen kiderült, ott még takarítani is nagyon kellemes elfoglaltság, Elég hozzá Baranyi Krisztina egyik kedvenc cégének lenni, amelyet egy év alatt több finom szerződéssel is megkínált a polgármester.
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!