celeb
Forradalmár(aktivista) lett ByeAlex, aki rossz ideológiákról beszél, és sajnálja, hogy Magyarország nem csak a bulizásról szól
Steiner Kristófnál is nagyobb forradalmár lépett színpadra a hétvégén. ByeAlex, aki jól láthatóan nem igazán tett le semmit a nemzet asztalára, illetve nehezen elképzelhető, hogy lenne kedve felelősséget vállalni bármiért/bárkiért, a hétvégi koncertjén kifejtette, hogy olyan országban szeretne élni, ami minden nap olyan, mint egy buli, egy fesztivál, és hogy Magyarországon van valami "nagyon rossz" ideológia, amit ő "G*cire nem akar". Ezzel a véleménnyel sokkal kevesebb gond lenne, ha egy 15 éves gyerek mondaná, miközben épp lóg tesiről (megmosolyognánk, majd úgyis felnő, aztán fogorvos lesz, vagy ügyvéd), viszont a felnőttektől joggal várhatjuk el, hogy leginkább egy sikeres, családcentrikus, jövővel rendelkező országban akarjanak élni, aminek építéséből ők maguk is kiveszik a részüket, mert biztonságban szeretnék nevelni a gyerekeiket. Persze sejtjük, biztos kell az ilyesmi, ha az ember sok pénzért akar zsűrizni valamelyik műsorban. Meg persze tudjuk azt is, hogy nincs propaganda, nincs hálózat, ami kiválóan aknázza ki a személyiség nélküli Temuról rendelt “sztárokat”.Adománygyűjtés ukrán módra: 20 százalékot vesznek le maguknak a celebek a háborús adományokból
Újabb megdöbbentő dologra derült fény a háború sújtotta Ukrajnában. Az ország, amelyet a "bölcs" uniós vezetők, illetve képviselők egy része demokratikusnak minősít, és amelynek az Európai Unióba való felvételét sürgeti, most újra bebizonyította, hogy nincs helye az európai közösségben. Azt már tudjuk, hogy a jól működő és nagy profitot hozó ukrán szervezett bűnözést még inkább felvirágoztatta a nyugati fegyverek beáramlása, amelyek egy része már bizonyítottan Mexikóban kötött ki. Az országban a kisebbségi jogok csak papíron léteznek, az alapvető emberi jogokat az ukrán vezetés jóváhagyásával tiporják földbe. Most pedig kiderült, hogy az ukránok adománygyűjtése valójában nem más, mint pénzkereseti lehetőség a tehetősebbeknek. Addig meg az Európai Unió vezetői szépen csendben folyósítják a milliárdos tételeket, amelynek egy része - feltehetően - ugyanúgy magánkézben végzi.Beszáll a showbizniszbe Joe Biden
Joe Biden elkezdte pénzzé tenni azt, hogy valaha elnök volt, hiszen trash celebekre mindig szükség van. Bár valószínűbb, hogy a családja érzi úgy, hogy az öregből még ki tudnak facsarni pár dollárt, hiszen sosem lehet elég, ami már van. Szóval Biden bejelentette, hogy a Creative Artists Agency (CAA) fogja képviselni őt – egyelőre nem tisztázott célokra. Arra a megmosolyogtató pillanatra viszont emlékszünk, amikor január 20-án, Washingtont elhagyva, támogatóinak azt mondta: „Kilépünk a hivatalból, de nem hagyjuk abba a harcot.” Ez már lehet, hogy az?Beyoncé, DiCaprio... hányan érintettek az "amerikai Lakatos Márk" ügyében? (videó)
A Sean Diddy Combs körüli botrányok továbbra is hevesen pörögnek, és ahogy egyre több híresség neve kerül elő, egyre inkább a szórakoztatóipari belső kör bűnügyi drámájává alakul a történet. Előző cikkünkben P. Diddy letartóztatásáról és a házkutatás során felfedezett furcsa dolgokról beszéltünk, mint például az ezer flakon babaolaj, most azonban újabb sztárok és influenszerek kerültek a radarra.Bevezették Hollywoodban a nyilvános önkritika kommunista gyakorlatát (Videó!)
Több fehér hollywoodi sztár is szerepel a videóban, amiben drámai hangon kérnek elnézést, amiért "nem tettek meg eddig mindent a rasszizmus ellen". A videó szereplői felelősséget vállalnak felelőtlenségükért, és ígérik a jövőben még többet tesznek!. A képsorokon feltűnik többek között Stanley Tucci, Julianne Moore, Kristen Bell és Bryce Dallas Howard is.Ajánljuk még

















