Orbán javaslatára aláírásgyűjtés indulhat Brüsszel háborús tervei ellen - Folytatódik az EU-csúcs Ukrajna pénzelésérőlDDDezse-Zelenka Dóra Magyar ugar október 2. A magyar álláspont világos: nem akarunk egy integrációba tartozni Ukrajnával; nem akarjuk, hogy a háborút behozzák Európába; nem akarjuk, hogy a magyarok pénzét kivigyék Ukrajnába!
A brüsszeli vezetők nem józanodnak, most Ukrajna "megingathatatlan" támogatásáról beszélnekDDDezse-Zelenka Dóra Forró drót június 26.
A német alkotmánybíróság is a migránsok mellett tör lándzsát Forró drót december 7. Hiába Merz német kancellár ígéretei többek között arról, hogy majd ők megállítják a Németországba irányuló illegális bevándorlást, amely lassan összenyomja nemcsak a német büdzsét, hanem a társadalmukat is, de a kancellár ígéretei nem igazán akarnak megvalósulni.
Szívszorító pillanatok Lehoczki-Spider László temetésén: Hope nem érti, hova ment a gazdi Forró drót december 5. Szívszorító pillanatoknak lehettünk ma tanúi Miskolcon, Lehoczki-Spider László temetésén.
Echte lakatos a csapatban: Magyar Péter minisztere lehet az MSZP lakatos végzettségű elnöke Forró drót december 5. A Mandiner értesülése szerint Magyar Péter tárgyalt az MSZP elnökével arról, hogy Komjáthi Imre munkaügyi miniszter, vagy államtitkár lehet a Tisza-kormányban.
A románok megint a magyar zászlón élték ki a komplexusukat Forró drót december 7. Csíkszeredában újra felcsapott a magyar gyűlölet, ahol a szurkolók ezúttal a futballmeccs alatt rongálták meg a magyar zászlót.