Pesti Srácok

fegyveres embercsempészek

Embercsempész bandaháború - már a kerítés magyar oldalán lőnek

Exkluzív 2023 szeptember 11.
Négy-öt napja már nem csak az erdőben és éjszaka, hanem fényes nappal, lakott területen zajlik az embercsempész bandák háborúja a déli határon, kézigránátokkal, félautomata és automata fegyverekkel. És a probléma már messze nem csak Szerbia és a délvidéki magyarok problémája. A felfegyverzett terroristák már nem állnak meg a kerítésnél. Pénteken kora este Szabadka belvárosában, egy bevásárlóközpont parkolójában tűzharcban lőttek le egy afgán férfit. Ezzel egy időben a Tőzegbánya közelében a határ túloldalán, azaz a magyar oldalon is lőttek. Egyelőre csak egy üres, elhagyatott tanyánál - tudta meg a PestiSrácok.hu. Egyértelműen élet-halál harcot vívnak az embercsempészek. Különböző afgán és pakisztáni terrorista csoportok csapnak össze most már minden nap, miután a marokkóiakat már kvázi kiszorították. A tét az, hogy ki tudja uralma alá venni a teljes határszakaszt Kelebiától Horgosig. A biztonsági szolgálatok ugyan több terrorista csoportot beazonosítottak - ezeket mi is megtaláltuk a TikTokon, ahol nyílt videóüzenetekben küldenek egymásnak hadüzenetet - a rendőrség és a szerb nagypolitika hallgat. Helyi forrásunk szerint ha valami nem történik nagyon rövid időn belül, elszabadul a pokol. A helyi lakosok Hajdújáráson, Palicson, Szabadkán már arra készülnek, ha a hatóságok nem védik meg őket, fegyvereket szereznek, hogy megvédjék saját magukat és családjaikat.
Ajánljuk még

„Sok zenekar szeretne ekkora szubkultúrának játszani” – Petrás János és Bäck Zoltán, a Kárpátia tagjai a Polbeatben

‎Polbeat 2023 január 24.
Petrás János, a zenekar énekes–szövegírója, és Bäck Zoltán gitáros már régi vendégek a köreinkben. Petrás a PestiSrácokon osztotta ki a Gyurcsánnyal szövetkező Jobbikot, itt méltatta a koronavírus-járványban hősként helytálló ápolókat és szintén a PS-en követelte, hogy fosszák meg magyar állampolgárságuktól a hazát eláruló momentumosokat, míg Bäck a Halhatatlanok napja című megemlékezésünkön szólalt fel korábban, az ’56-os hősök bátorságát hangoztatva. Vésey Kovács László és Ambrózy Áron most a csapat körül kialakult „k*rva nagy szubkultúráról”, a készülő lemezükről, az ún. nemzeti rockról és a környező államokban támadt nehézségeikről beszélgetett a két zenésszel, de persze a politikai kitekintés is belefért a programba.