feljelentés
Fenyegetés közveszéllyel: nyomozást rendeltek el Mohács MSZP-s polgármestere ellen
Közveszéllyel való fenyegetés – ez a jogi szakzsargonban használt kifejezés az álhírek terjesztésére – miatt elrendelték a nyomozást Csorbai Ferenc, Mohács jelenlegi, MSZP-s polgármesterével szemben – közölte a PécsiÚjság.hu-val a megyei rendőr-főkapitányság. A település vezetője ugyanis hamis és pánikkeltő nyilatkozatot tett, amikor azt állította: Mohács "coronaria-gócponttá" vált.Feljelentették a hamis Kásler-levél terjesztőjét
Döbbenetes iromány keringett a legnagyobb közösségi oldalon, amely meglepő módon nem ütközött a Facebook alapelveibe. A rémhírgyártó által készített, súlyos hazugságokat állító, pánikkeltő levél aljára még az Emberi Erőforrások Minisztériumának miniszterének az aláírását is odabiggyesztette az ismeretlen elkövető. Mindezekért rémhírterjesztés bűntett gyanúja miatt, ismeretlen elkövető ellen tett bejelentést Tényi István a nyomozó hatóságoknál.Itt az újabb feljelentés: járványügyi szabálysértés miatt vehetik elő a Momentum kecskeméti képviselőjét
Járványügyi szabálysértés miatt újabb momentumos önkormányzati képviselővel összefüggésben fordult a hatósághoz Tényi István. A feljelentéseivel ismertté vált tanár ezúttal Bodrozsán Alexandrát, a Momentum kecskeméti önkormányzati képviselőjét, az újpesti önkormányzat titkos tanácsosát jelentette fel, miután kiderült, a képviselőnő brüsszeli útja után hazatérve a leginkább veszélyeztetett idősekkel ment koszorúzni március 15-én, holott a veszélyhelyzet miatt országszerte elmaradtak az ünnepségek. Bodrozsán mellett, Tényi pár napja a Momentum paksi képviselőjét is feljelentette, mert Barnabás István olaszországi magánútja után senkinek sem jelezte, hogy a koronavírus európai gócpontjának számító országban járt, majd mintha mi sem történt volna, részt vett az önkormányzat munkájában, sőt, munkahelyére, a Paksi Atomerőműbe is bement.A PestiSrácok.hu képviselője levéltitok megsértése miatt tett feljelentést a Google ellen
Levél – és magántitok megsértése miatt tett feljelentést ismeretlen tettes ellen a PestiSrácok.hu képviselője pénteken a Pesti Központi Kerületi Bíróságon (PKKB). A PS képviselője azért kezdeményezi a magánvádas eljárás megindítását, mert a Google úgy törölte önkényesen a PestiSrácok.hu Youtube-csatornáját, hogy azt megelőzően jogsértést követhetett el.Gyöngyöspatai iskolaügy – Elutasította az ügyészség Horváth Aladár Orbán Viktor ellen tett feljelentését
Elutasította a Központi Nyomozó Főügyészség Horváth Aladár roma aktivista feljelentését, amelyet Orbán Viktor ellen tett, mivel Horváth szerint a miniszterelnök sértő, rágalmazó és gyűlöletre uszító kijelentéseket tett, amikor arról beszélt: igazságtalan, hogy Gyöngyöspatán egy etnikailag meghatározott népcsoport tagjai nagy összeghez jutnak mindenfajta munkavégzés nélkül. A kormányfő ezzel arra a bírósági döntésre utalt, amelynek értelmében a helyi cigány családok összesen százmillió forint, az önkormányzat költségvetését terhelő kártérítéshez jutottak, mivel gyermekeiket állítólag szegregálták az iskolában.Niedermüller kereszténygyalázása – A Legfőbb Ügyészségen tett feljelentést a Civil Összefogás Közhasznú Alapítvány (Videó!)
Közösség tagja elleni erőszak, illetve közösség elleni uszítás alapos gyanúja miatt feljelentést tett a Civil Összefogás Közhasznú Alapítvány (CÖKA) a Legfőbb Ügyészségen Niedermüller Péter kijelentései miatt – tudta meg a PestiSrácok.hu. Mint emlékezetes, Erzsébetváros DK-s polgármestere két hete az ATV egyik műsorában rémisztő képződménynek nevezte a fehér, keresztény, heteroszexuális embereket. Mint arról portálunk beszámolt, az elhangzottak miatt csütörtökön több ezren követelték Niedermüller lemondását, és a közéletből távozását a VII. kerületi polgármesteri hivatal előtt. A helyszínről közvetítő stábunknak nyilatkozó résztvevők szerint a magyaroknak elegük van abból, hogy baloldali megmondóemberek rendszeresen lepatkányozzák, hitükben megsértsék, kirekesszék őket. Gyurcsány Ferenc pénteken aztán olajat öntött a parázsra, és azzal figurázta ki az egy nappal korábbi demonstrációt, hogy felszólította a keresztényeket: imádkozzanak együtt a megtévedt Péter testvérükért. Nem túl nagy meglepetésre az úgynevezett jogvédők, élükön a Helsinki Bizottsággal ezúttal sem hozta izgalomba a keresztények újabb, tömeges meggyalázása, Niedermüller botrányos mondatai nem érték el ingerküszöbüket, úgy mint a Gyöngyöspatán vélelmezett, a cigányokat állítólag hátrányos helyzetbe hozó szegregáció ügye. Amelynek kárvallottjai a valóságban a településen élő magyarok, és a közösségi együttélés alapelveit betartani igyekező roma családok.Egykori liberális, Soros-féle roma jogvédő jelenti fel Orbán Viktort
A gyöngyöspatai „kártalanítási vonatra” felkapaszkodni kívánók végeláthatatlan sorában most újabb színfoltot jelent a miniszterelnököt éppen feljelentő egykori SZDSZ-s országgyűlési képviselő, majd Soros-féle cigányjogi aktivista, Horváth Aladár. Egy, a harmadik magyar köztársaság három évtizedes fennállása alatt a közélet szinte valamennyi szegletében megforduló önjelölt népvezér alakjának életútjába engedünk most olvasóinknak betekintést.Feljelenti Orbán Viktort a DK, de Gyurcsányék csattanós választ kaptak a kormánypártoktól
A Demokratikus Koalíció (DK) a strasbourgi bírósági ítéletek végre nem hajtása miatt büntetőfeljelentést tesz Orbán Viktor ellen – jelentette be pénteken a Gyurcsány-párt nevében Arató Gergely, országgyűlési frakcióvezető-helyettes. Arató szerint a miniszterelnök hivatali visszaélést követ el, és egyúttal már azt is készpénznek vette, hogy feljelentésüket senki nem veszi majd komolyan. A DK várakozásai azonban hiábavalónak bizonyultak, a Fidesz-KDNP reagált: mint írták, teljes mértékben egyetértenek Aratóékkal abban, hogy meg kell állítani a börtönbizniszt, mivel elfogadhatatlan, hogy a magyar állam és a magyar emberek pénzén börtönben ülő bűnözők és segítőik nyerészkedjenek.Az Angyal Ügyvédje – Tanúként hallgatták meg Molnár Zsoltot és Őrsi Gergelyt
Tanúként hallgatta meg a Nemzeti Nyomozó Iroda Molnár Zsoltot, az MSZP pártigazgatóját, valamint Őrsi Gergelyt, a párt II. kerületi polgármesterét, miután megpróbálták őket megzsarolni – írta az atv.hu. A párt azt írta, hogy a bizonyítékokat átadták a hatóságoknak és ismeretlen tettes ellen tettek feljelentést. Az Angyal ügyvédje nevű blog december elején ígért leleplező információkat ellenzéki politikusok állítólagos drogpartijairól, a szocialista politikusok szerint azonban egyszerű zsarolásról van szó.Ajánljuk még

















