Molotov-koktélt dobtak a szegedi Fidesz-irodáraPPestiSrácok.hu Forró drót 2022 július 28. Csütörtökre virradóra betörték a szegedi Fidesz Victor Hugo utcai irodájának ablakát és Molotov-koktélt dobtak a helyiségbe, feltehetően azzal a szándékkal, hogy felgyújtsák azt. A rendőrség a belvárosban fogott el egy helyi férfit, akinek elszámoltatása jelenleg is folyamatban van – írja a Szegedma.hu. A szegedi Fidesz szerint "ez a szemmel látható következménye a Gyurcsány-párt folyamatos hergelésének". Arra szólították fel Gyurcsány Ferencet és pártját, hogy fejezzék be a folyamatos uszítást és hívják vissza a Lenin-fiúkat.
Ilyen Márki-Zay szeretetkampánya: betörték a békéscsabai Fidesz-iroda kirakatátPPestiSrácok.hu Forró drót 2022 február 12. Péntek este betörték a Fidesz-iroda kirakatát egy üveggel Békéscsabán – közölte a megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense szombaton.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat
"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben Polbeat