gúnyolódás
Gúnnyal, primitív alázással és fenyegetéssel épül a Szeretetország: a zsebmessiás kiadta a kilövési engedélyt a köztévé riporterére (videó)
A tiszások teljes tudathasadásban vannak, hiszen állandóan arról prédikálnak, hogy ők valami szép, új világot építenek, Szeretetországot barkácsolnak, mindenki egyenlő lesz, mint Marx és Lenin horrormeséiben, aztán a következő pillanatban gyalázkodnak, fenyegetnek, igyekeznek megszégyeníteni azt, aki nem veszi be a szekta meséjét. Magyar Péter kicsinyes módon elsőként azokra adta ki a kilövési engedélyt, akik kérdezni merészelnek és felhívják az emberek figyelmét az aljas hazugságaira. A jobboldali újságírókat kipécézi, odadobja a bosszúszomjas söpredéknek, így tett legutóbb Császár Attilával is, a köztévé riporterével, akit már börtönnel is fenyegetett korábban. Most Magyar Péter a saját közösségi oldalán osztotta meg a primitív, hergelő és alázósnak szánt videóját. Épül az a Szeretetország. Ezért "szívás" gyereket szülni: a Gyermekmentes Övezet az ablakon kiugrott tizenhét éves fiú halálán gúnyolódik
Vannak rendkívül aljas emberek, akik a névtelenség és arctalanság mögé bújva böfögik fel a keserű epét, saját sérüléseiket, beteg gondolataikat kivetítve a társadalomra, magukhoz csábítva a labilis lelkeket, mint egy szekta. Ilyen a Gyermekmentes Övezet nevű blog és Facebook-csoport is, akik agresszívan hintik az igét, miszerint nem érdemes gyermeket vállalni, mert nemcsak nyűg, de undorító is. Korábban már írtunk erről a gyűlölködő, gyermek- és életellenes konglomerátumról, akik napi szinten provokálnak, de a tegnapi érzéketlen, egy tizenhét éves fiatal fiú halálán gúnyolódó posztjuk a szokásos legalja szintet is alulmúlta. Ez még a sokat látott és sok gyermekellenes poénon nagyokat röhögő kommentelők egy részénél is kiverte a biztosítékot. Az ugyanis félelmetesen érzéketlen és gusztustalan, ha valaki egy tizenhét éves gyerek halálából azt hozza ki, hogy mekkora "szívás" gyereket vállalni, nevelni, pénzt és időt pazarolni rá, ha úgyis ez lesz a vége. Ajánljuk még
Pócs János a Polbeatben: az MSZP-s maffia a Tisza Pártban él tovább
Schiffer András a Polbeatben - Hogyan tovább?
"Végre arról beszélünk, aminek értelme van!" - Itt a nagy kibeszélő Polbeat!
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!