Pesti Srácok

hagyó miklós

Láng Zsolt: A momentumosok és a szocialisták szerint nem lenne elegáns Hagyó Miklós után nyomozni (PS-VIDEÓ)

Magyar ugar 2020 június 24.
Majdnem egész napos, tanulságos közgyűlésen van túl a főváros, ahol órákon keresztül zajlott a terelés az ellenzéki városvezetés részéről, pedig rengeteg fontos, Budapestet érintő kérdést tárgyalhattak volna meg érdemben a képviselők. A szervezeti és működési szabályzat módosítása sem lehetett véletlen, hiszen a fideszes képviselők sokszor válaszlehetőség nélkül maradtak ennek következtében. A közgyűlés eseményeiről csütörtökön hosszabb, összefoglaló videóval jelentkezünk, azonban a 72 napirendi pont megtárgyalását követően a PestiSrácok.hu-nak nyilatkozott Láng Zsolt, a Fidesz-KDNP frakcióvezetője is, aki elképedve foglalta össze a nap eseményeit. A frakcióvezető elmondta kameránk előtt, hogy tulajdonképpen egy egész napos szócséplésen vagyunk túl, egy olyan kibeszélő-show zajlott ugyanis a Városházán, amelynek célja Karácsony Gergelyék szempontjából csupán a terelés és a kormánypárti képviselőkkel szembeni kicsinyes bosszú volt. Hiába került szóba a Lánchíd, a hajléktalanügy, a parkolás vagy a BKV-bérletek meghosszabbításának lehetősége, Karácsony Gergely és az ellenzéki városvezetés mindent lesöpört az asztalról, miközben a kormányt tette felelőssé saját tehetetlenségéért. Láng Zsolt kifejtette, hogy Karácsony Gergely csupán médiaszereplésnek és ugródeszkának használja a főpolgármesteri pozícióját is, amit valódi munkára nem használ. Szóba került az ellenzék által megálmodott, korrupciót vizsgáló bizottság is, Láng Zsolt pedig értetlenül és felháborodva jegyezte meg, hogy a momentumos Soproni Tamás és az MSZP-s Horváth Csaba kérésére a vizsgálandó személyek köréből kivették a 2000-es évek két korrupciós ügyben vastagon érintett nagyágyúját, Mesterházy Ernőt és Hagyó Miklóst, mondván, ez nem lenne elegáns. Nézzék meg videónkat!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!