Pesti Srácok

horizont

A DK az ötvenes éveket idéző kolhozosításban látja a jövőt, maszturbáló „művészt” támogat a gyurcsányista László Imre a tartalékait felélő Újbudán

Magyar ugar 2021 június 26.
Ahova lépünk, szivárvány terem – akár ez is lehetett volna a mottója a Karanténvlog péntek esti témáinak, hiszen Szabó Gergő és vendégei lépten-nyomon belefutottak az agresszív LMBTQ-lobbi mindent leuraló szivárványába. Dezse Balázs és Szalai Szilárd mellett Csernus László, a Fidesz–KDNP újbudai önkormányzati képviselője volt a srácok vendége, aki a legutóbbi XI. kerületi képviselő-testületi ülésről hozott egy izgalmas részletet, amelyben a kerület gyurcsányista polgármestere csinált ismét hülyét magából, hiszen László Imre egy „kultúrmasztit” hirdető LMBTQ-aktivistát tud támogatni pénzzel, de egyébre már nincsen tartalék a kerületben. Hihetetlen, de a Karanténvlogban a magyar labdarúgó-válogatott Eb-sikereiről sem lehetett csak úgy simán, tisztán sportszempontból beszélgetni, hiszen agresszív szivárványos német fogadóbizottság vegzálta a magyar szurkolókat Münchenben is. A műsorban szóba került még Dobrev Klára és a régi tsz-eket visszasíró DK-s „agrárpolitikus” is, akik az 1950-es éveket idéző kommunista kolhozosításról hadováltak, de nem maradhatott ki Fekete-Győr András sem, aki angol nyelvű hadoválásában hazug módon szidta a kormányt, amely szerinte folyamatos támadás alatt tartja a homoszexuálisokat, és a magyar–német meccs előtt azt tartotta a legfontosabbnak, hogy a magyar szurkolók szivárványszínű karszalagot viseljenek. Végül az MSZP főkomcsija, Komjáthi Imre is terítékre került, aki nem tudott örülni a több mint 500 milliárdos támogatásnak, amit a kormány a magyar társadalomnak nyújt, ezért zavaros fröcsögéssel próbált kitérni a tények elől. Nézzétek most is a Karanténvlogot, higgyétek el, megéri!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!