Pesti Srácok

karaktergyilkosság

"Minden fideszesből ki kellene vágni a gyereket és élve ledarálni őket"

Jurák Kata Magyar ugar 2021 augusztus 8.
Az ellenzéki médiában kedvelt eszköz a negatív kampány, a politikai küzdelmekben pedig a karaktergyilkosság. Az elmúlt időszakban azonban ezt a módszert már közszereplők, újságírók ellen is bevetik. Míg Brüsszelben azt hangoztatják, hogy Magyarországon nincs sajtószabadság és kormányellenes hangokat sem lehet hallani a sajtóorgánumokban, az igazság egészen más. A fake news mellett már komplett fegyverarzenállal rendelkeznek a független-objektívek, vagyis a haladó liberálisok: karaktergyilkosság, rágalmazás, lejáratás, bosszúhadjárat – és ez csak néhány eszköz, amivel rendszeresen élnek azért, hogy hiteltelenítsék az általuk kiszemelt célszemélyt. Talán fel sem mérik, hogy ezzel milyen károkat okoznak más emberek életében, családjában, egzisztenciájában. Vagy ha mégis tudják, akkor az igen nagy probléma. Huth Gergely, a PestiSrácok.hu főszerkesztője Az Ügyben úgy fogalmazott: nem lehet megkerülni a magyar jogszolgáltatás és belügyminisztérium felelősségét sem; komoly védelem, eredmény – egyetlen kivételtől eltekintve – nem érkezett tőlük. Műsorunkban tükröt tartunk a liberális szólásszabadság dzsungelharcosainak; megmutatjuk, hogyan hergelik fel a saját olvasóikat, szavazótáborukat az ellenzéki propagandagépezetben, és milyen életveszélyes fenyegetéseket, rágalomhadjáratot kell elviselniük azoknak, akik más politikai identitással rendelkeznek.
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!