Önellátó lesz Magyarország az oltásokhoz használt orvosi eszközök területénPPestiSrácok.hu Forró drót 2021 április 14. Tízmilliárd forintos beruházásból épül gyártóbázis Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, ahol száz-kétszázmilliós nagyságrendben tudnak fecskendőket és injekciós tűket gyártani, de például orvosi gumikesztyűből is ötvenmilliót. Az első üzemet már átadták Kocsordon, a másik kettő Mátészalkán épül. Közben Budapesten a Roche nevű gyógyszer-világcég bővíti a szolgáltatóközpontját; a beruházásoknak köszönhetően önellátó lesz Magyarország az oltásokhoz használt orvosi eszközök területén.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat