kórház
Meghalt a koronás beteg, mert a rokonoknak melegük volt és kikapcsolták a lélegeztetőgépet
Saját rokonai okozták egy koronavírussal fertőzött beteg halálát hétfőn az indiai Rádzsasztán államban található Kota város egyik kórházában. A beszámoló szerint a beteget meglátogató családtagoknak melege volt a kórteremben, ezért a rokonok kihúzták a férfit életben tartó lélegeztetőgépet, és a helyére egy hordozható légkondicionálót dugtak be – jelentette a helyi sajtó, amelyről a 24.hu számolt be.Hat nap után mentettek ki egy kútba esett brit férfit Balin
Hat nap után mentettek ki egy kútba esett brit férfit Balin. A 29 éves Jacob Robertset a szigeten egy kutya kergette meg Pecatu település közelében, és menekülés közben egy négy méter mély, szinte teljesen kiszáradt kútba zuhant. A férfi lába az eséstől eltört, és ezért nem tudott kimászni. A kútban szerencsére volt egy kis víz, ez tartotta életben.Azt hitte, a kórházban meg fog halni a 84 éves keresztanyja, ezért ellopott tőle négymillió forintot
A belvárosi nyomozók elfogtak egy házaspárt, mert a férj és a feleség a kórházban ápolt idős rokonuk bankkártyáját magához vette, és arról több, mint négymillió forintot leemelt.WHO-felmérés: hiányt szenved a többi páciens ellátása a koronavírus-járvány alatt
A koronavírus-járvány miatt kevesebb ellátás jut a más betegségektől szenvedő pácienseknek - olvasható az Egészségügyi Világszervezet (WHO) hétfőn közzétett felméréséből, amelyet májusban végeztek a világ 155 országban.Ismeretlen fegyveresek megtámadtak egy kabuli klinikát
Ismeretlen fegyveresek megtámadtak egy kabuli klinikát kedden – adta hírül az afgán belügyminisztérium.Még életben van a fiú, aki kizuhant a második emeleti házibuliból
A BRFK a Pestisrácok.hu-nak megerősítette, hogy még mindig életben van a diák, aki a hétvégén kizuhant az egyik I. kerületi társasház ablakából egy házibuli során.Kásler Miklós: A legrosszabb forgatókönyvre készültünk
Az egészségügyi rendszer felkészítésével indokolta a kórházi ágyak kiürítését Kásler Miklós, az emberi erőforrások minisztere, aki a Magyar Nemzetnek adott interjúban arról is beszélt, hogy a járvány nagyon sok hasznos tanulsággal is szolgál.Péntektől Budapesten ápolják a súlyos állapotú koronavírusos betegeket- a balliberális média szerint már nem "lesújtó" a vidéki kórházak állapota
Az ország minden részéből két budapesti kórházba kell szállítani a súlyos vagy kritikus állapotba került, koronavírussal fertőzött betegeket egy pénteken hozott és aznap életbe is léptetett rendelet szerint – írja a 444.hu. A koronavírus-járvány kapcsán a kormányt rendszeresen támadó lap állítása szerint szakmailag indokolatlan döntés a betegek fővárosba szállítása, mivel a mozgatás kockázatos, a feltételek pedig biztosítottak lehetnek a betegek lakóhelyéhez közelebbi kórházakban is. Az igazán érdekes dolog, hogy a közegészségügy halálát többszörösen megéneklő 444.hu szerint hirtelen az ország minden pontján találni "jól felszerelt" és "megfelelő ellátást" nyújtó kórházakat. Úgy tűnik hirtelen megoldódott a magyar egészségügy minden problémája.A 4 milliót is meghaladta a koronavírussal fertőzött betegek száma a világban
Világszerte 4 102 849-en an fertőződtek meg a koronavírus-járványban, a halálos áldozatok száma 282 719, a gyógyultaké pedig 1 411 619 volt a baltimore-i Johns Hopkins Egyetem összesítése szerint hétfő reggel. Egy nappal korábban még 4 024 973 volt fertőzöttek száma, a halálos áldozatoké 279 321, a gyógyultaké pedig 1 375 949.Ajánljuk még

















