Tarlós: Együttműködési megállapodást kötött a főváros a Magyar KerékpárosklubbalPPestiSrácok.hu Forró drót 2019 március 21. Tovább épül idén a kerékpárosbarát közúthálózat a fővárosban és bővül a Mol Bubi közbringarendszer - mondta Tarlós István csütörtökön Budapesten. Mint fogalmazott: "a mai városvezetésnek feltett szándéka, hogy harmonizálja az érdekeket, ezért a Magyar Kerékpárosklub és a fővárosi önkormányzat együttműködési megállapodást kötött a főváros kerékpáros közlekedésének további javítása érdekében". Kiemelte: ilyen "mélységű" együttműködés Budapesten még soha nem volt. A főpolgármester megjegyezte azt is, hogy azóta eljutott hozzá a kerékpárosok "12+1" pontja, s azokból "9+1-et" már ma kezelhetőnek tart.
Bringabarát Budapestért tekernek idén az I bike Budapest felvonulásonTRTihanyi Rita 061.hu 2019 március 7.
Idén Mikuláskor is lesz téli bringás reggeli az Erzsébet térenTRTihanyi Rita 061.hu 2017 december 5.
Sál, sapka, nagykabát - Így készítsd fel magad és bringád a téli kerékpározásra (VIDEÓ)SFSzabo Fruzsina 061.hu 2016 december 8.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat
"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben Polbeat