Pesti Srácok

migrációs invázió

Európa ellen invázió zajlik – Földi László a Boomerlázadásban (Videó)

PPestiSrácok.hu Magyar ugar 2022 február 8.
Földi László, titkosszolgálati szakértő, a Védett Társadalom Alapítvány kuratóriumi elnöke volt a Boomerlázadás vendége. A műsorban elhangzott, hogy Földi László évek óta tartó jóslásai, figyelmeztetései beigazolódtak, miszerint manapság a migránsok elleni küzdelemben nemcsak ideológiai harc folyik, hanem fizikai is. A keresztény, konzervatív Európa elveszni látszik, hiszen a Soros és a globalista erők által pénzelt EU-s adminisztráció a határok átjárhatóságát akarja a sokmilliós migránsáradat előtt. Az Európai Unió célja, hogy a nemzetek önállóságát lebontsa, ami a kontinens lerombolásával kezdődik, hogy utána egy nemzetek és akarat nélküli világ legyen. Magyarország és Lengyelország azok közé az országok közé tartozik, akik ennek az erőszakos kísérletnek ellenállnak. Az európai globalista elit pedig a káoszban érdekelt, mert így könnyebben le tudja váltani a nemzeti kormányokat. A titkosszolgálati szakértő rávilágított továbbá a magyar kollaboránsok és a különböző külföldről pénzelt álcivil szervezetek szerepére, amelyek összefognak külföldi megrendelőikkel. Földi László beszélt a VTA fontosságáról is. Elmondta: "a civil szervezet aktívan részt vesz a hagyományon alapuló, védett, biztonságos, szabad és békés társadalmi modell megőrzésében." Mindezt azért, hogy Magyarország megtarthassa szuverenitását és identitását.
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!