mszp
Ron Werber visszatért: Botka és Gyurcsány is találkozott a gyűlölet karmesterével
Izraelből Budapestre érkezett Ron Werber, a gyűlöletkampány karmestere, az MSZP korábbi kampányguruja - tájékoztatta a PestiSrácok.hu-t egyik olvasónk, aki a reptéren futott össze az izraeli tanácsadóval. Werber magyarországi látogatását portálunk egyik MSZP-s forrása is megerősítette, a politikus kérdésünkre azt is elárulta, hogy Ron Werber Gyurcsány Ferenccel, a DK pártelnökével és Botka Lászlóval, a szocialisták miniszterelnök-jelöltjével találkozott, utóbbival együtt is ebédelt. "Tény, hogy Botka tárgyalt Ron Werberrel, a kérdés csak az, hogy miről. Kizártnak tartom, hogy a tanácsadó újra visszatérjen az akolba és átvegye a párt 2018-as kampányának irányítását. Úgy tudom, Werber inkább a DK-hoz jött, mint az MSZP-hez" - nyilatkozta a PestiSrácok.hu-nak a szocialista politikus, akit Botka bojkottja miatt nem nevezünk meg.Botka rendőri vezetőket vesztegethetett meg
Szabó Bálint szegedi jogász szerint Botka László szocialista polgármester hivatali vesztegetés gyanújába keveredett, rendőri vezetőket vesztegethetett meg.Botka tanácsadója pozitív értelemben is tud Kádárról beszélni
Lengyel László, Botka László tanácsadója Kádár Jánost méltatta az ATV-ben - figyelt rá fel a Magyar Idők.Botka ellenére megegyezhet a fővárosban az MSZP és a DK
A budapesti MSZP egész biztosan meg fog egyezni a DK-val a fővárosi választókerületek jelöltjeiről - írta meg a Magyar Hírlap. Vidéken viszont Botka Lászlónak nagyobb a befolyása.Magyar Idők: Formálódik a Vona-Botka-Simicska választási koalíció
Molnár Gyula pártelnök nyíltan felajánlotta az MSZP szolgálatait Simicska Lajosnak a kormány leváltása érdekében. Mindeközben Vona Gábor kifejezésre juttatta, hogy szimpatizál Pogátsa Zoltán közgazdász nézeteivel, akit Botka László árnyékkormánya tagjaként ismert el - írja a Magyar Idők.Sírjunk, vagy nevessünk? Botka szerint a legrosszabb szoci kormány is jobb volt, mint az Orbán-kurzus
Mint a bukott kisdiák, úgy magyarázza bizonyítványát Botka László a Heti Válasznak adott interjúban, aki a kínálkozó alkalmat arra sem felejtette el felhasználni, hogy ismét belerúgjon Gyurcsány Ferencbe, ócsárolja Orbán Viktort és megmutassa, országjárása ellenére eddig semmit sem fogott fel a választók túlnyomó többségének közéleti véleményéről. Utóbbira példa, hogy Botka a hetilapnak azt fejtegeti, még "a legrosszabbul teljesítő szocialista kormány is jobb volt, mint az Orbán-rezsim és hogy nem normális országban élünk... Gyurcsánynak azzal szúrta oda, hogy a DK pártelnöke nem demokrata. Botka a kerítésről és árnyékkormányának tagjairól is beszélt.Ajánljuk még

















