Pesti Srácok

nemzeti oldal

Ha elkényelmesedünk, kíméletlenül felfalnak az újbaloldali hordák – Karanténvlog

Karanténvlog 2024 szeptember 14.
A tettek mindig összehasonlíthatatlanul többet érnek, mint a szavak. A dumát hagyjuk meg a baloldalnak, nekünk a tettekkel kell bizonyítanunk, mert senki sem szeretné még egyszer újraépíteni az országot és kirángatni a mélyből a nemzetet. Nem hibázhatunk. A Medián szerint már kétpólusúvá vált a magyar politikai paletta, és bár tudjuk róluk, hogy csak az aktuális választások előtt tudnak pontosan mérni, addig a baloldalt mérik túl, mégis, látnunk kell, hogy a tendencia egyértelmű. Magyar Péter magába olvasztotta a régi, dögszagú baloldalt és ugyanazokat a célokat igyekszik átcsomagolva népszerűsíteni a magyar emberek előtt, megígérve mindent az ingyen sörtől az örök életig. Ne felejtsük, hogy a szocializmus bő negyven éve alatt rettenetesen sikerült lezülleszteni a magyar társadalmat, a gyógyulás folyamata pedig hosszú és önmagától nem megy. Azok, akik kiábrándultak a régi baloldalból, nem tűntek el, sokan vannak és amikor úgy érzik, hogy a csodavárás gyümölcsöt hozhat, aktivizálják magukat, nekünk pedig résen kell lennünk, kész válaszokkal és hiteles jövőképpel, tettekkel, nem szavakkal. Ez a mi feladatunk és nem is kevés, hiszen az újbaloldal készül, küldi a kiképzett antifákat, teljes gőzzel önti a propagandát, miközben diktatúráról hadovál. Mindezt hagyjuk válasz nélkül? Soha!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!