olaszország
Koronavírus – Kórházba került Berlusconi
Kórházba került Olaszország volt miniszterelnöke, a 83 éves Silvio Berlusconi – írja a BBC. Berlusconinál szerdán mutatták ki a koronavírus-fertőzés jeleit, emellett két gyermeke is pozitív tesztet produkált, akikkel közös nyaralást töltött el Szardínián, ahol az olasz átlaghoz képest magas a fertőzöttek aránya.Elkapta a koronavírus-fertőzést és kórházba került Silvio Berlusconi
Elővigyázatosságból kórházba került Silvio Berlusconi olasz politikus, akinél nemrégiben pozitívnak bizonyult az elvégzett koronavírus-teszt; a kórház szerint állapota nem aggasztó – derült ki pénteken a környezete által kiadott közlemény szerint. Berlusconit a milánói San Raffaele kórházban kezelik.Vérlázító: a járványtámogatás forrásait a migránsok kötelező szétosztásához kötné az olasz belügyminiszter
Szankcionálni akarja – mégpedig az európai uniós gazdasági helyreállítási alap forrásainak megvonásával – a migránsok szétosztását elutasító tagállamokat Luciana Lamorgese olasz belügyminiszter az Il Foglio napilapban, csütörtökön megjelent interjúja szerint.Berlusconi is elkapta a koronavírust
Silvio Berlusconi pozitívnak bizonyult a Covid-19-vírusteszten – jelentette be pártja, a Hajrá Olaszország (FI) kedden, hangsúlyozva, hogy a 83 éves politikus tünetmentes, és házi karanténban tartózkodik.Lampedusában ismét betelt a pohár, az Appenninekbe kezdték áthelyezni a migránsokat
Ismét elkezdték kiüríteni a bevándorlókkal megtelt Lampedusát, ahol Salvatore Martello polgármester hétfőn felfüggesztette a szigeten tervezett általános sztrájkot, miután a kormányfő Rómába szólította megbeszélésre.Lampedusán tüntettek, a polgármester általános sztrájkot hirdetett a migráció ellen
Lakossági tüntetés zajlott Lampedusa szigetén vasárnap, miután egyetlen hajóval félezer migráns érkezett az olaszországi szigetre, és a helyi migránstábor ismét zsúfolásig megtelt; Salvatore Martello polgármester általános sztrájkot hirdetett, hogy kikényszerítse a sziget lezárását.Nigériai fertőzöttek támadtak egy római kórház személyzetére, miután a migránsoknak pozitív lett a tesztje
Megtámadta a központi római katonai kórház személyzetének tagjait és a biztonsági feladatokat ellátó katonákat három nigériai migráns, miután megtudta, hogy pozitív lett a koronavírus-tesztje – jelentette szombaton az olasz védelmi minisztérium.Ajánljuk még

















