Pesti Srácok

pedofilok

Napirend előtti felszólalások az Országgyűlésben: a baloldal a szomszédos államokkal közösen kívánja "ünnepelni" jövőre a trianoni országcsonkítást? (PS-videó)

Magyar ugar 2019 november 25.
Napirend előtti felszólalásokkal kezdődött az Országgyűlés hétfői munkája 11 órakor. Szóba került a Momentum román körútja, ahol nem a magyar, hanem a román jelölt mellett korteskedtek; őket Menczer Tamás államtitkár hazaárulónak nevezte. Erős csörtét vívott egymással Vadai Ágnes DK-s képviselő és Völner Pál államtitkár is, hiszen Vadai szerint a kormány nem fordít elegendő energiát a pedofíla üldözésére és megbüntetésére. Völner a válaszában élesen rámutatott arra, hogy pont Gyurcsányék pártjának nincs joga ebben a témában bárkit is tetemre hívni, a kormány pedig az utóbbi években komoly lépéseket tett, hogy ne évülhessenek el ezek a bűncselekmények. Ezzel párhuzamosan felhozta a DK-s Gy. Németh Erzsébet nyilatkozatát, aki Völner állítása szerint fedezi azokat a balliberális művészeket, akik elismerten nőket zaklattak, ezzel kettős mércével vádolva a baloldalt. Burány Sándor párbeszédes képviselő Dömötör Csaba államtitkárral került szóváltásba több témában. Dömötör teljes értetlenségének adta tanújelét akkor, amikor szóba került, hogy az ellenzék a szomszédos államokkal közösen kívánja "ünnepelni" a trianoni országcsonkítást. A videóban Völner Pál államtitkár és Vadai Ágnes DK-s képviselő vitáját láthatják.
Ajánljuk még

„Sok zenekar szeretne ekkora szubkultúrának játszani” – Petrás János és Bäck Zoltán, a Kárpátia tagjai a Polbeatben

‎Polbeat 2023 január 24.
Petrás János, a zenekar énekes–szövegírója, és Bäck Zoltán gitáros már régi vendégek a köreinkben. Petrás a PestiSrácokon osztotta ki a Gyurcsánnyal szövetkező Jobbikot, itt méltatta a koronavírus-járványban hősként helytálló ápolókat és szintén a PS-en követelte, hogy fosszák meg magyar állampolgárságuktól a hazát eláruló momentumosokat, míg Bäck a Halhatatlanok napja című megemlékezésünkön szólalt fel korábban, az ’56-os hősök bátorságát hangoztatva. Vésey Kovács László és Ambrózy Áron most a csapat körül kialakult „k*rva nagy szubkultúráról”, a készülő lemezükről, az ún. nemzeti rockról és a környező államokban támadt nehézségeikről beszélgetett a két zenésszel, de persze a politikai kitekintés is belefért a programba.