pestisrácok
Még Soros György is követi Magyarország legnépszerűbb konzervatív YouTube-csatornáját – The Fair Right
Hivatalosan is az Ultrahang lett Magyarország legsikeresebb konzervatív YouTube-csatornája. Király Tamás, az Ultrahang csatorna tulajdonosa az első olyan youtuber, aki konzervatív körökben elérte a 100 ezer feliratkozót. Ennek súlyát azok érzik csak igazán, akik maguk is készítenek videókat. Nem meglepő hát, hogy a Soros György bal fülének számító Lakmusz "tényellenőrző" csoport is felfigyelt a csatornára. Kendőzetlen keresztkérdésekkel azt próbálták meg kihúzni belőle, hogy közpénzzel kitömött ruszofil-e az Ultrahang tulajdonosa, de ezúttal (is) lyukra futottak. Ebből a rövid beszélgetésből megtudhatjátok, hogy Tamás miként kezdte a pályáját, mik a távlati céljai, és azt is, hogy mit válaszolt a Lakmusz kérdéseire. Nézzétek meg a teljes videót!Nem hiszünk a szemünknek – A YouTube valósággal a keblére ölelt bennünket
Ahogyan azt a múlt hónapban olvastátok, a PestiSrácok főnixként újjáéledt YouTube-csatornája rakétaként lőtt ki. Elégedettséggel tekintettünk az indulást követő első hónapban elért 1 milliós nézettségre, de az októberi a legvadabb elképzeléseinket is túlszárnyalta. Ha pedig a nézettség ne lenne elég, a követőtáborunk is hatalmasat ugrott cirka két hónap alatt. A statisztikák hosszas elemzése után arra a következtetésre jutottunk, hogy a precíz stratégia mellett fantasztikus közönséggel is rendelkezünk, akik élvezik a videóinkat, a YouTube pedig terjesztéssel honorálja ezt.A Nyugat nem volt mindig szankciópárti, de ezt már elfelejtették
A szankciók működnek – ezt tudta mondani a magát államférfinak valló momentumos Gelencsér Ferenc, nem számolva azzal az aprócska bökkenővel, hogy ezek az oroszellenes intézkedések kétélű fegyverként az európai gazdaságot térdepeltetik le, és például a lehetetlenségig fokozzák az árakat a boltokban. De mit is takar a bűvös „szankció” kifejezés, ami régóta pörög a közbeszédben, és hogyan értelmezzük ezt a jelenlegi háborús helyzetben? Tényleg segít a konfliktus befejezésében ez a lépéssorozat? És miért van az, hogy nem beszél egy nyugati vezető sem a békéről? Ezeket beszéltük át a legújabb Grundban.Íme rosszakaróink hálószobatitkai (Videó!)
Az emberi természethez hozzátartozik, hogy mindenkinek megvannak a maga kis titkai, amit vagy nem mond el senkinek vagy csak a nagyon bizalmas barátoknak. Az én egyik ilyen titkom, ami néha már egészen perverzzé is válik, nem más, mint amikor hazaérek a munka után és elkezdem azokat a csatornákat keresni, ahol a baloldali politikusok vagy holdudvaruk nyafogja el, hogy ma miért kell utálni Orbánt, miért agymosott a fideszes szavazó és mennyivel szebb világ lesz, amikor a már egyszer megbukott kommunizmus tér vissza. Ilyen nap volt a tegnapi is, amikor megtudtam, hogy a DK hírlevelének számító Nyugati Fény újságírója is a PestiSrácok.hu-t olvassa, a politizálásban megbukott, marihuánaültetvényes Juhász Péterrel együtt, Márki-Zay Péter viszont inkább a „senki által nem nézett és ismert” PestiTV riportereinek támadása miatt aggódik.A Karc FM a PestiSrácok tényfeltáró írásait veszi górcső alá A sors szimfóniájában
Szinte a semmiből robbantak a politikai életbe – legalábbis ez az általános nézet nemcsak a Momentumról, hanem a Párbeszédről is. Ha megvizsgáljuk tevékenységüket, egy külföldi érdekek által mozgatott szervezet képe rajzolódik ki előttünk. A Karc FM A sors szimfóniája című műsorában Papp Endre műsorvezető Jurák Katával beszélget a külföldiek magyar politikában betöltött szerepéről.Elképesztő ítéletekkel büntetik a bírói összeférhetetlenséget leleplező PestiSrácok.hu-t a bíróságok
Két, hosszú ideje húzódó perben is elmarasztalta a bíróság kiadónkat, méghozzá olyan elképesztő bírói indokolással, amelyek teljesen egyértelmű sajtójogi kérdések, ezért abban még szubjektív mérlegeléssel is érthetetlen a döntés. A két támadott cikkünk egyike Horváth Csaba MSZP-s polgármester sajtótájékoztatójáról, illetve azt követően az ATV operatőre részéről várandós kolléganőnk inzultálásáról számolt be. Ebben az esetben a Kúria azt mondta ki, hogy nem volt jogunk kamerára venni és bemutatni olvasóinknak, hogyan ordibál minősíthetetlen hangon, öklét rázva várandós kolléganőnkkel Tobolik Zoltán azért, mert az egyházi vezetőket leköpő tüntetőket kollégánk csőcseléknek merte nevezni. A másik esetben a Fővárosi Törvényszék a Gaudi-Nagy Tamásnak, a Nemzeti Jogvédő Szolgálat vezetőjének a vele készült interjúban a Helsinki Bizottság és a börtönbiznisz kapcsolatáról óvatosan kifejtett véleményét tekintette a valóság hamis színben való feltüntetésének. Érdekes, hogy a mindkét ítéletet hozó bíró többször is eljárt már hasonló ügyekben, és rendre a jobboldali sajtó ellen, a baloldali sajtó javára dönt – a mostani két ítélet azt követően, hogy a rendszerváltozás utáni legnagyobb bírósági botrányt robbantottuk ki, amelyben fejek hullottak, pikáns. Az ítéleteket elfogadhatatlannak tartjuk, fellebbezést nyújtunk be, illetve a Kúria határozata miatt az Alkotmánybírósághoz fordulunk."Tanítása példaként megmarad" – Így búcsúztatták el Kelemen Leventét Oklándon (PS-videó!)
Kelemen Levente, a csintalan, de jó gyermek, néha türelmetlen, de mélyen érző és szerető hűséges társ, szigorú, de büszke és mindig tanítani akaró édesapa 55 éves korában, 2020. június 18-án visszaadta lelkét Teremtőjének. A hosszas betegség sem törte meg a "kovászembert" abban, hogy mindvégig jó és megbízható barát, vej, rokon és keresztapa, egyházát és nemzetét mindig gyarapító lelkész, együttérző, hagyományőrző, nemzetgyógyító maradjon. Élete, munkássága, tanítása példaként megmarad azok a szívében és lelkében, akik ismerték és szerették. Isten adjon testének csendes pihenést az anyaföldben, lelkének békességet Isten mindenható szeretetében. Nézze meg a búcsúztatáson készült videónkat!Csíksomlyói búcsú – Nem lesz mindig úgy, mint az idén, jövőre újra ott leszünk!
Rendhagyó volt az idei csíksomlyói búcsú, a hívek csak a kegytemplom kertjéből követhették a Szentmisét. Kovács Gergely, a Gyulafehérvári Főegyházmegye érseke szónoklatában azt hangsúlyozta: nem kell szomorkodnunk a járvány miatt, mert a lényeg az, hogy mi, magyarok lélekben összetartozunk, és ezen a járvány sem változtat semmit. A PestiSrácok.hu tudósítói a korábbi években is rendszeresen tudósítottak a helyszínről, beszéltünk sok zarándokkal, egyházi méltóságokkal, vezető magyar politikusokkal, és ott voltunk akkor is, amikor a román csőcselék hazug állítások alapján feldúlta a hős magyar katonák temetőjét Úzvölgyén. Ebben az esztendőben nem lehettünk ott Csíksomlyón, de mint Kovács Gergely is mondta, nem lesz minden úgy, ahogy az idén. Mi is így gondoljuk: jövőre újra ott leszünk.Kormányinfó: idén csak a végzősök tehetnek érettségit, egy héttel meghosszabbították a kijárási korlátozást (visszanézhető videó)
Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter és Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő online sajtótájékoztatót tartott csütörtökön Kormányinfó - Mit, miért tesz a kormány? címmel. A mai sajtótájékoztatón a miniszter bejelentette, hogy az idei évben csak az írásbeli érettségik lesznek megtartva és csak a végzősök tehetnek vizsgát. Megtudhattuk továbbá, hogy a kijárási korlátozást egy újabb héttel meghosszabbítják, valamint a tárcavezető beszámolt arról is, hogy áll a járvány elleni védekezés most az országban.Ajánljuk még

















