pozícióosztogatás
Kevés az osztogatás? Demszky Gábor elképesztő Facebook-zagyválásban biztatta és egyben osztotta ki Karácsonyt
Figyelmeztetést küldött Karácsony Gergelynek a kirgiz és tádzsik népviselet magyarországi úttörője, Demszky Gábor. A tyubityelkát hetykén viselő, zavaros tekintetű egykori budapesti főpolgármester ismét bizonyította, nem volt meglepetés az, hogy tönkretette a magyar fővárost 2010 előtt. Hagymázas és egzaltált gondolatait olvasva egyértelmű, hogy nem a városvezetői öltöny, hanem kényszerzubbony a legkényelmesebb viselet számára, viszont az is fontos üzenet, hogy Karácsony több helyről kapja az ukázt, hogy Budapest ismét olyan káoszban élhessen, mint a Demszky-éra és Gyurcsányék országlása alatt. Nyilvánvaló, hogy ehhez mindkét szereplő, Demszky és Gyurcsány is aktív segítséget nyújt a háttérből. Demszky Facebook-posztja nemcsak helyesírási hibáktól hemzseg, hanem a kohéziót is nehezen találja benne az értelemmel élő ember, így vélhetően a legjobb tanácsadó a baloldali városvezetés számára. Ajánljuk még
Pócs János a Polbeatben: az MSZP-s maffia a Tisza Pártban él tovább
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!)
Nagyon súlyos, sötét dolgokról írok - Mező Gábor az első novelláskötetéről, régi és új ügynökökről (PS-videó)
Nagyon súlyos, sötét történetekről írok. Gondolom nem meglepetés, hogy a XX. század második feléből. Azért dolgozom, hogy valamennyire tanuljunk a múltból, és ne menjünk bele ugyanazokba a csapdákba, amikbe korábban. Erre vonatkozik a cím, hogy Az ördög van odakint. Az ördögöt valahogy kívül kell tartanunk, nem szabad beinvitálni a házunkba. Ugyebár csak akkor tud bejönni, ha meghívjuk - mondta Mező Gábor kutató-író első novelláskötetéről, Huth Gergely kérdéseire. "Végre arról beszélünk, aminek értelme van!" - Itt a nagy kibeszélő Polbeat!