Még egy százalék szabadságot elvett a magyaroktól a Freedom HousePPestiSrácok.hu Forró drót 2021 március 25. A cseppet sem elfogult Freedom House civil szervezet újabb szabadságpontot vett el Magyarországtól, hetvenről hatvankilencre csökkentve hazánk értékelését, ezzel a „részben szabad” országok sorába kerültünk. A szervezet értékelésére Kovács Zoltán meglehetősen ironikusan reagálva feltette a kérdést: nem kellett volna nagyobbat esnünk a ranglétrán, ha 2020-ban Orbán Viktor „diktatúrát vezetett be”?
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat