Itt a német abszolút állam – Az ellenállókat összeesküvő-hívőként vagy náciként kezelik (PS-elemzés)Sebes Gábor Világugar 2020 november 25. Németországban gond van, komoly gond. Kialakult az abszolút állam, amely kíméletlenül leszámol az ellenfeleivel. A sajtó pedig a klímahiszti és Fukusima óta egyre drasztikusabb képeket akar. A szerkesztőségekben már nem tényfeltáró újságírók, hanem vízióval és küldetéstudattal rendelkező emberek ülnek, saját ügyekkel, és politikát akarnak csinálni. A zöldek, akik a szabadságjogok védelmezőiként adták el magukat, boldogan vesznek részt az abszolút államban. Aki pedig tiltakozni próbál, azt az összeesküvés-elméletesekkel és a nácikkal állítják egy sorba. Elemzés.
Államtagadó bohóckodás, vagy halálosan komoly: „Élő ember igazolvány”-t mutatott fel a sofőr Magyar ugar február 18. „Élő ember igazolvány”-t mutatott fel a hatvani sofőr, de más is kiderült. Február 18-án ismét felbukkant Magyarországon egy államtagadó, aki minden bizonnyal az UCC-szektához kapcsolódik. A magát vérig sérte érző ember nem ismeri el a magyar állam joghatóságát.
A liberális média kikényszerítette az MMA-harcos coming outját Magyar ugar február 19. Róka szerint a liberális média kényszerítette coming outra.
Bütyök hivatalosan is a Tisza főpapja lett Magyar ugar február 20. Áradjék az ő hatalmas sütőpora, mert erre vára vala amaz tiszásoknak gyülekezete. Ím eljövé a Bütyök, kit neveze ki az 106-ok miniszterelnök jelöltnek, hogy legyen ő amaz egész országnak konszenzuálisan nem fogyasztó nagyura.
Szabó Tímea újra megmutatta: így kell a hazát elárulni Magyar ugar február 19. A képviselő asszony sokadjára mutatta meg a magyar népnek, hogyan lehet sportot űzni a hazaárulásból.