Boldog új évet kíván a KGB, Amerika és a Klubrádió! – Amikor Hardy (MGIMO) kérdezgeti Székelyt (MGIMO) és Simonyit (DIVSZ)MGMező Gábor Vezércikk 2022 január 3. Majd ők „megszakértik” a világpolitikát. December végén a Klubrádióban az ex-MGIMO-s veterán – Hardy Mihály – kérdezgette az oroszokról a szintén ex-MGIMO-s volt moszkvai nagykövetet, Székely Árpádot (képünkön). Utóbbit néhány éve mentették fel hűtlen kezelés alól, miután az ő nagykövetkedése alatt kótyavetyélték el a moszkvai magyar kirendeltséget. Persze volt egy másik vendége is Hardynak: Simonyi András, aki Medgyessy Péterék alatt washingtoni nagykövet volt. Amúgy meg a kommunizmusban tornázta fel magát, például sokáig a KGB fedőszervezetének tartott DIVSZ-nek is dolgozott. Ha ezt Bolgár György tudná!
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat