Budaörsi hulladékhegy – A környezetszennyezéshez és a milliárdos bulihoz is asszisztál Wittinghoff Tamás polgármesterPPestiSrácok.hu Magyar ugar 2019 október 11. Évek óta brutális mértékben növekszik és szennyezi a környezetet a budaörsi hulladékhegy, amely immár öt hektáron terül el az M1-es és az M7-es autópálya bevezető szakasza mellett, és amely ellen ezidáig semmit nem tett Budaörs önkormányzata. A PestiSrácok.hu megtudta: a területre már mintegy 800 ezer-1 millió köbméternyi illegális szemetet hordtak ismeretlenek, akik ezen cselekedetükkel 5-6 milliárd forintnyi haszonra tehettek szert, miután az illegális hulladék átvételéért nem fizettek, hanem egyszerűen Budaörsre hordták és ott borították le. A budaörsi szeméthegy alatti területek egy része magánterület, egy része pedig közterület, de Budaörs polgármestere ezidáig egyetlen alkalommal sem tett feljelentést az illegális hulladéklerakás és a környezetszennyezés ellen, mint ahogy a szemét, sitt elszállítását és a terület rekultivációját sem kezdte meg.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat