A szaporodó újpesti szeméthegyek miatt Karácsonyhoz fordult WintermantelCsibra Tibor Forró drót 2020 szeptember 4. Zárva felejtette Újpest vezetése a Zichy utcában található szelektív hulladékgyűjtő telepet a karantén után, a szemét azonban egyre csak gyűlik, a helyiek jobb híján a kerítés mellett helyezik el azt. Az októberben hatalomra jutott, a momentumos Déri Tibor vezette szivárványkoalíció a kampányban még paradicsomi állapotokat ígért, a kerület azonban napról napra lepukkantabb, a városvezetés a korábbi tisztasági, zöldítési vállalásokból szinte semmi nem teljesített. A patkányinvázióra és a fertőzésveszélyre Újpest korábbi, fideszes polgármestere Facebook-bejegyzésében hívta fel a figyelmet. Wintermantel Zsolt a kialakult helyzet miatt Karácsony Gergely főpolgármesternek írt levelet.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
„Sok zenekar szeretne ekkora szubkultúrának játszani” – Petrás János és Bäck Zoltán, a Kárpátia tagjai a Polbeatben Polbeat
"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben Polbeat
Nagyon súlyos, sötét dolgokról írok - Mező Gábor az első novelláskötetéről, régi és új ügynökökről (PS-videó) Polbeat