Pesti Srácok

szilágyi györgy

Megtalálta a Jobbik a felelőst, aki nem újította fel a Lánchidat: Orbán (PS-VIDEÓ)

Magyar ugar 2020 június 17.
Groteszk és elképesztő az a nihilizmus, amely a Jobbik végvergődését kíséri, hiszen Jakab Péter megmaradt emberei már kizárólag csak olyan ügyekbe tenyerelnek bele, amelyek teljesen nevetségessé és komolytalanná teszik az egykor jobboldali értékeket hirdető pártot. Így tettek most is, amikor Szilágyi György, a Jobbik szóvivője a Lánchíd pesti hídfőjénél tartott sajtótájékoztatót, ahol a kormányt ostorozta a Lánchíd állapota miatt, és a demagógia csúcsát elérve, a tűzijátékra szánt pénzből újíttatná fel nemzeti büszkeségünket, lekövetve Karácsony szánalmas kapálózását. A PestiSrácok.hu stábja a helyszínen igyekezett szembesíteni Szilágyit a tényekkel, hiszen még Kerpel-Fronius Gábor momentumos polgármester-helyettes is elismerte, hogy a Lánchíd rekonstruckiójára megvan a pénz, valamint a közbeszerzés kiírását sem hátráltatja semmi nyolc hónapja, illetve az sem érthető, hogy a Tarlós-féle városvezetés által a hídra félretett közel 24 milliárd forinttal mi a helyzet. Stábunk igyekezett rávilágítani arra is, hogy a Jobbik a fenti tények tekintetében rossz ajtón kopogtat, amikor a kormányon kéri számon a híd felújítását, azonban süket fülekre találtunk. A jobbikos szóvivő ugyanis bátran terelte a szót, érdemi válasz nélkül hagyta portálunk kérdéseit, azzal nyugtatva minket, hogy mindenre választ adott. Nézzék meg videónkat!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!