szolidaritási adó
Tarlós István a PS-nek: Lassan kiderül, hogy Karácsonyéknak semmi közük ahhoz, ami a városban folyik (videó)
"Kissé gyerekes kísérlet, hogy megpróbálják beadni az embereknek: Karácsony Gergelynek és csapatának semmi köze a Budapesten csaknem négy éve folyó dolgokhoz" - mondta a PestiSrácok.hu-nak Tarlós István, arra reagálva, hogy kiderült: a csőd szélére sodródott a Fővárosi Önkormányzat, ezért a főpolgármester bejelentette, hogy elszabotálják több tízmilliárd forintnyi szolidaritási adó befizetését. Tarlós István a videóinterjúban nyomatékosította: még Demszky Gábor főpolgármestersége alatt sem volt jellemző, hogy folyamatosan a fizetőképesség határán táncoljon a Városháza, azt meg végképp nem tudja hova tenni, hogy a mostani főpolgármester még büszke is a csődközeli állapotra.A DK szerint a mai rendszerben minden rosszabb, mint a Gyurcsány-korszak idején (Videó!)
Árnyékkormányinfót tartott tartott a Demokratikus Koalíció, ahol Molnár Csaba árnyék-kancelláriaminiszter hangoztatta: nem tud olyan dolgot mondani, ami a jelenlegi rendszerben jobb lenne, mint a 2002-2010-es időszakban. A politikus továbbá büszkén kijelentette, hazafias kötelességének érzi, hogy megakadályozza a Magyarországnak járó uniós pénzek folyósítását, ameddig fennáll a veszélye, hogy azt ellophatják. Molnár Csabát kérdezték a főváros anyagi helyzetéről is. A politikus nem látja problémásnak, hogy Karácsony Gergely nem akarja befizetni a szegényebb településeknek járó szolidaritási adót. Ugyanis a főpolgármester nem tud mit tenni, ha üres a kassza, akkor nem tud fizetni a politikus szerint. Kálmán Olga a sajtó kérdésére elmondta, szerinte ami jelenleg rossz Magyarországon, az Orbán Viktor hibája. Az szóvivő a főváros szolidaritási adóját büntető adónak nevezte, amellyel szerinte a kormány a budapestieket bünteti. Részletek a videóban.Ilyen szégyellnivaló főpolgármestere még sosem volt Budapestnek (Karanténvlog)
Karácsony Gergely az elmúlt években már többször megmutatta, hogy milyen az igazi tutyimutyi, semmihez sem értő, felelősséget sosem vállaló, de mindig fátyolos szemmel szépeket beszélő főpolgármester. A Karantén ígéri, hogy nem utoljára foglalkozik a nagyra nőtt óvodással. Hiszen most sikerült szintet lépnie, mert a munkakerülés mellett úgy döntött, hogy törvényi kötelezettségeit sem teljesíti és nem fizeti be a főváros a szolidaritási adót. Ehhez indoka is van: nem szeretné, nincs kedve, nincs elég pénzük. Ez olyan, mintha a hónap végén azt mondanánk, hogy most nem fizetjük ki a hiteltörlesztőt, vagy a gázszámlát, mert rosszul osztottuk be a pénzünket, sokat buliztunk, sokat jártunk kocsmába, szóval csak a harmadát utaljuk és még mi perelünk. Demszky Gábor rémuralmát, a velejéig romlott és korrupt MSZP–SZDSZ regnálást sosem felejtjük el, de Karácsony Gergely városrombolása talán még azon a szinten is túlmegy. A mostani főpolgármester férfiatlan vinnyogása és felelősségterelése a teljes káoszba viszi Budapestet. A Karantén emellett nem feledkezhetett meg az árnyékszék újabb kipárolgásaival: Dobrev Klára és Kálmán Olga gondoskodott arról, hogy az emberek vérnyomása idejekorán magasba emelkedhessen, a teljes képet pedig Fegyőr újabb ostobaságai és gerinctelen viselkedése teszi teljessé. Nézzétek most is a Karantént és iratkozzatok föl csatornánkra!Karácsony Gergely azért nem akarja a teljes szolidaritási adót befizetni, mert szerinte már így is sokat adott az államnak
Meglehetősen érdekes magyarázattal állt elő Karácsony Gergely azzal kapcsolatban, hogy miért van csődközeli állapotban a főváros és miért nem akarják befizetni a teljes szolidaritási adó összegét. Természetesen erről is a kormány tehet, mert úgymond "lerabolták" Budapestet, Karácsony számításai szerint ugyanis három év alatt 227 milliárd forintot vont el a kormány a fővárostól.Ajánljuk még












