Pesti Srácok

szolidaritási adó

Ferencz Orsolya: a marxisták minduntalan utat törnek maguknak, és el akarnak törölni minden, a társadalmat összetartó belső szervező erőt – Mi kérdezünk

Ps TV 2023 április 25.
A Mi kérdezünk vendége Ferencz Orsolya, űrkutatásért felelős miniszteri biztos volt, aki szokásához híven kendőzetlenül mondta el véleményét belpolitikai kérdésekben, miközben beszélt az űrtechnológia morális kérdéseiről is. A miniszteri biztos felhívta a figyelmet a XX. század legaljasabb eszméjének, a kommunizmusnak legújabb térhódítási kísérleteire, valamint józsefvárosi képviselőként Pikó András rémuralmáról is szót ejtett, hiszen a jobb sorsra érdemes kerület baloldali polgármestere elképesztő állapotokat okozott a VIII. kerületben, négy év alatt tönkretett aprólékos munkával felépített eredményeket. A Budapestnek elképesztő károkat okozó Karácsony Gergelyről is megvolt a miniszteri biztos véleménye, aki elmondta, hogy a Gyurcsány parancsait teljesítő főpolgármester még Demszky Gábornál is mélyebbre juttatta a fővárost. Ferencz Orsolya sarkalatos véleményt fogalmazott meg a marxistákról is, akik minduntalan utat törnek maguknak és el akarnak törölni minden, a társadalmat összetartó, belső szervező erőt. Ellenségük a nemzet fogalma és ugyanilyen ádáz dühvel esnek neki az egyházaknak is, de a miniszteri biztos felhívta a figyelmet a magyarországi baloldal kaméleon mentalitására is, akik korábban a magyar hadsereget lenullázták, most pedig legnagyobb szószólói a fegyverkezésnek és a háborús retorikának. Nézzétek meg most is a Mi kérdezünk műsort!

Ilyen szégyellnivaló főpolgármestere még sosem volt Budapestnek (Karanténvlog)

Ps TV 2023 április 22.
Karácsony Gergely az elmúlt években már többször megmutatta, hogy milyen az igazi tutyimutyi, semmihez sem értő, felelősséget sosem vállaló, de mindig fátyolos szemmel szépeket beszélő főpolgármester. A Karantén ígéri, hogy nem utoljára foglalkozik a nagyra nőtt óvodással. Hiszen most sikerült szintet lépnie, mert a munkakerülés mellett úgy döntött, hogy törvényi kötelezettségeit sem teljesíti és nem fizeti be a főváros a szolidaritási adót. Ehhez indoka is van: nem szeretné, nincs kedve, nincs elég pénzük. Ez olyan, mintha a hónap végén azt mondanánk, hogy most nem fizetjük ki a hiteltörlesztőt, vagy a gázszámlát, mert rosszul osztottuk be a pénzünket, sokat buliztunk, sokat jártunk kocsmába, szóval csak a harmadát utaljuk és még mi perelünk. Demszky Gábor rémuralmát, a velejéig romlott és korrupt MSZP–SZDSZ regnálást sosem felejtjük el, de Karácsony Gergely városrombolása talán még azon a szinten is túlmegy. A mostani főpolgármester férfiatlan vinnyogása és felelősségterelése a teljes káoszba viszi Budapestet. A Karantén emellett nem feledkezhetett meg az árnyékszék újabb kipárolgásaival: Dobrev Klára és Kálmán Olga gondoskodott arról, hogy az emberek vérnyomása idejekorán magasba emelkedhessen, a teljes képet pedig Fegyőr újabb ostobaságai és gerinctelen viselkedése teszi teljessé. Nézzétek most is a Karantént és iratkozzatok föl csatornánkra!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!