tiszták koalíciója
Ez a tiszták koalíciója? Márki-Zay válogatás nélkül hív akár bűnözőket is a zsoldjába, a feltétel csak az, hogy Orbán Viktort kell utálni – Vörös Tamás a Karanténvlogban
Kevesebb mint három hónap van hátra a választásokig, ezért az ellenzék teljes sebességbe kapcsolt. Ez pedig náluk azt jelenti, hogy még aljasabb hazugságok, még brutálisabb rémhírek és még erkölcstelenebb hergelés tölti ki a napjaikat. Ebben különösen jó az összeborult ellenzék közös videója, amelyet Szabó Gergő és vendégei, Szalai Szilárd és Dezse Balázs a szokásos hévvel fogadott. A mostani Karanténvlogban pedig Vörös Tamás, a józsefvárosi önkormányzat fideszes frakcióvezetője volt a srácok segítségére, aki ugyancsak kapkodta a levegőt az ellenzéki halálkampány újabb stációjánál, amely talán az eddig legdurvább volt. A srácok szerint tényleg vállalhatatlan, hogy az ellenzék tulajdonképpen úgy viselkedik, mintha várná, hogy minél több ember haljon meg. A Karanténvlog természetesen nem hagyta ki a zsidózó Márki-Zay Péter újabb elméncségeit sem, hiszen a vásárhelyi guru azt is kijelentette az ATV-ben, hogy nem válogat a szövetségei tekintetében, tehát a "tiszták koalíciója" bármilyen szerencselovaggal, akár bűnözővel is paktumot köt, nincs is más feltétel, csak utálni kell Orbán Viktort. A műsorban szóba került a DK újabb aljassága, akik az egészségügyi dolgozókat hergelték hazugságaikkal, megfeledkezve arról, hogy ők akarnak kórházakat bezáratni és ők voltak azok, akik sosem emeltek bért semmilyen ágazatban, de a Párbeszéd újbudai megmondóembere is villant egyet, aki dühösen beszélt percekig a semmiről, a mennyországot is megígérve és a legsötétebb poklot hazudva a mai hazai állapotokról. Tanulságos, vicces, de egyben igazán dühítő Karanténvlogot láthattok, tartsatok most is velünk! Ajánljuk még
Pócs János a Polbeatben: az MSZP-s maffia a Tisza Pártban él tovább
Schiffer András a Polbeatben - Hogyan tovább?
"Végre arról beszélünk, aminek értelme van!" - Itt a nagy kibeszélő Polbeat!
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!