tóth péter
Jobbik-elnök: Gyurcsány alkoholista, Fegyőr meg nagyképű
Tóth Péternél, a Jobbik Csongrád megyei elnökénél Facebook-posztban borult ki a bili, amikor egyszerre alkoholistázta le Gyurcsányt és nevezte Fekete-Győr Andrást "nagyképű Fegyőrnek". A bejegyzésre a Promenád.hu akadt rá.Íme, a Jobbik színvonala: sültkolbászból épített hímtaggal üzent a párt Csongrád megyei elnöke
Hamisítatlan majálishangulatot teremtettek nemzeti ünnepünkre időzítve Szeged belvárosában, ahol immár tizedik alkalommal rendezték meg éppen ezen a hétvégén a négynapos hagyományos Szegedi Toros- és Pálinkafesztviált. A fotók tanúsága szerint a rendezvény jó táptalajt kínált a politikai kampánynak. Annak már szinte hírértéke sincs, hogy a szocialisták persze jól elfértek egy gyékényen a Jobbikkal: a pártnak stand is jutott, méghozzá közvetlenül a városüzemeltetők mellett. A Jobbik Csongrád megyei elnökének bemutatkozása mellett azonban nehéz szó nélkül elmenni. Tóth Péternek ugyanis egyetlen képben sikerült illusztrálnia pártja, a Jobbik erkölcsi, illetve saját érettségi szintjét. A politikus egy férfi nemiszervet épített sültkolbászból a tányérján, mustárral fölé írta, hogy O1G, majd ezzel a fotóval jelentkezett be a fesztiválról közösségi oldalán.Ajánljuk még










