válogatott
Rossi emberként és taktikusként is fantasztikus – Maradnia kell, ez már az Izland elleni meccs előtt is világos (PS-elemzés)
Bemutatjuk Marco Rossit, és azt, hogy mit ért el a válogatott élén. Bármi történjék Izland ellen, Rossi kinevezése tökéletesen bejött. Az olasz mester, aki mindig hangsúlyozza, hogy félig már magyarnak érzi magát, nem csupán remek taktikus, de emberileg is tökéletes a nemzeti csapat élére. Felépített egy olyan rendszert, amellyel kihozhatja a legtöbbet a magyar válogatottból, amely több fantasztikus sikert elért Rossi vezetésével. Pedig továbbra sincs sok klasszisunk. Az olasz tréner egyértelműen igazolta rátermettségét. Keretének összetétele, az általa kialakított új hadrend, valamint a játékosok szemében kivívott tekintélye egyaránt arra predesztinálja, hogy az Izland-meccs eredményétől függetlenül további bizalmat kapjon és tovább építhesse csapatát. Persze ne legyünk kishitűek: Rossi vezetésével megvan az esélye arra, hogy elkapjuk Izlandot és kijussunk az Európa-bajnokságra.Bombameglepetés: Magyarország legyőzte Szerbiát a Nemzetek Ligájában!
A mai esti mérkőzést nem vártuk, pedig ha tudtuk volna, hogy ez lesz a vége, biztosan mindenki a szerb csapat neve hallatán dörzsölte volna a tenyerét leginkább, hiszen magabiztosan, okosan játszva sikerült egy góllal nyerni Belgrádban. Nemcsak az eredmény a meglepetés, hanem a mutatott játék is az volt, az utolsó perceket kivéve harapósan és összeszedetten játszott a nemzeti tizenegy. Szerbia- Magyarország 0:1!Egyéni edzésterv, sportpszichológia – Módszerváltásról beszélt a PS-nek az ökölvívók új kapitánya
Bertók Róbert a nyáron kapta meg kinevezését, hétfőn, Tatán pedig megtartotta első válogatott edzését is az ökölvívók új szövetségi kapitánya. Az első benyomásokról kérdeztük az edzőt, aki elárulta, szemléletváltást akar: sportpszichológia, mérkőzés-elemzés, erőnléti felkészítés és egyéni edzéstervek – ezekre építene a jövőben.Keddtől megkezdik a jeges edzéseket a magyar műkorcsolya-válogatott tagjai
Keddtől megkezdik a jeges edzéseket a magyar műkorcsolya-válogatott tagjai, de egyelőre csak a felnőttek.Visszatért Kínába a belga focista, egyből ki is mutatták nála a koronavírust
Kínai sajtóhírek szerint pozitív lett a koronavírustesztje Marouane Fellaininek, a Santung Luneng marokkói származású, belga válogatott futballistájának, aki épp a napokban tért vissza Kínába.Történelmi siker: A-csoportos a magyar női hokiválogatott!
A magyar női jégkorong-válogatott története során először kiharcolta a világelitbe jutást, miután esti mérkőzésének eredményétől függetlenül az első kettőben zárja a budapesti divízió I/A világbajnokságot.Farkas Mátyás az a sportmenedzser, aki a válogatott sztárját kihasználva akart pénzt kicsalni a Fradiból
Farkas Mátyás sportmenedzser akarta anyagilag jelentősen megrövidíteni a Ferencvárosi Torna Club női kézilabda-szakosztályát: a saját anyagi érdekeit szem előtt tartó szakember a válogatott sztárjátékosát és egy másik klubot akart felhasználni a piszkos ügylethez - tudta meg a PestiSrácok.hu. Portálunk napok óta foglalkozik a Fradit lehúzni szándékozó sportmenedzser ügyével, most a bizonyítékainkat is közreadjuk. A PestiSrácok.hu által felgöngyölített ügy jól mutatja, hogy egyes sportmenedzserek hogyan hálózták be a magyar sportot, és hogyan gázolnak át mindenkin és mindenen."Had izzadjon a Fradi" - Itt a lehúzós, pénzéhes sportmenedzser üzenete a válogatott sztárjátékosának
Egyelőre a nevek kitakarásával közreadja a PestiSrácok.hu a Ferencvárost lehúzni szándékozó sportmenedzser és a válogatott kézilabdás közötti üzenetváltást, amely bizonyítja, a kapzsi és pénzéhes menedzser arra próbálta rávenni arra a sportolót, hogy közösen és más klub bevonásával is átverjék és anyagilag jelentősen megrövidítsék a klubot. "Szívesen felverném az áradat, had izzadjon a Fradi" - írta a sportmenedzser a válogatott sztárjátékosának.Válogatott játékost kihasználva akarta lehúzni a Fradit egy kapzsi és pénzéhes sportmenedzser
Saját klubjának és munkaadójának átverésére akarta rávenni a Ferencváros női kézilabdacsapatának válogatott sztárjátékosát egy pofátlan és kapzsi magyar menedzser, aki húzásával természetesen a saját bankszámláját is jelentősen hizlalta volna - tudta meg a PestiSrácok.hu. Portálunk birtokában lévő információk szerint a menedzser a játékos fel- és kihasználásával úgy rövidítette volna meg jelentősen a Ferencvárosi Torna Clubot, hogy más kluboknak a játékos iránti érdeklődését blöffölve új, magasabb összegű fizetést tartalmazó szerződést csikartat ki a klubból az egyébként érvényes szerződéssel rendelkező játékosnak, hogy az új kontraktus megkötésének busás jutalékát maga a menedzser vágja zsebre. A játékosügynök a buliba egy másik, egyébként jó nevű klubot is bevett volna, amelynek az érdeklődő szerepét kellett volna alakítania. Az ügyleten természetesen mindenki bukott volna, kivéve a nagyot kaszáló menedzsert. Az FTC rengeteg pénzt, a másik klub a hitelességét, a játékos pedig a tisztességét és fair, sportemberi nagyságát. Információink szerint a piszkos üzletből azért nem lett semmi, mert a sztárjátékos észnél volt, és elhajtotta a pénzeszsákokra vágyó menedzsert. A PestiSrácok.hu első körben az érintettek megnevezése nélkül ismerteti a tanulságos és megdöbbentő történetet. Így húzzák le a magyar sportot a menedzserek.Ajánljuk még

















