A szentendrei önkormányzat nem akar világűrpolitikai tanácsadókat, egy tájékoztató levél miatt palávereznekPPestiSrácok.hu Magyar ugar 2022 szeptember 2. A városi honlapon tette közzé Szentendre önkormányzata azt a tiltakozást, amiben közölték: ők bizony ellenállnak és nem fogják beiskolázni alkalmazottaikat az NKE világűrpolitikai tanácsadó képzésre akkor sem, ha erről egy levélben részletes tájékoztatást kaptak. Az egyelőre még a helyiek számára is érthetetlen, miként sikerült egy vélhetően email-értesítést ennyire félreértelmeznie az ellenzéki városvezetésnek, bár "Az Órás" – ahogyan a szentendreiek hívják a polgármestert – már többször bizonyította "tehetségét". Nézzük, miről is van szó.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat