Pesti Srácok

Donáth Anna megpróbálta megmagyarázni a megmagyarázhatatlant

Donáth Anna megpróbálta megmagyarázni a megmagyarázhatatlant

Mint ismert, a Momentum politikusa egy Varga Judit igazságügyi miniszterrel folytatott nyilvános vitában határozottan tagadta, hogy ő vagy pártja egyeztetne az Európai Bizottság alelnökével, Věra Jourovával, azonban egy pénteken kiszivárgott belső felvétel tanúsága szerint folyamatos kapcsolatban áll a cseh politikussal. Donáth Anna az ATV híradójában tett nyilatkozatában megpróbálta megmagyarázni a megmagyarázhatatlant.

A Momentum politikusa szerint semmi meglepő nincs abban, hogy EP-képviselők a saját pártcsaládjukhoz tartozó biztosokkal beszélnek, Európában ez így működik, majd a következőket mondta:

Azonban sajnos arra egy szóval sem tért ki, hogy a lebukását jelentő videó nyilvánosságra kerülése előtt pár nappal miért tagadta le nyilvánosan, Varga Judit igazságügyi miniszter szemébe hazudva, hogy folyamatos a kommunikáció közte és Věra Jourová között.

PestiSracok facebook image

Forrás: atv.hu; Fotó: MTI

Ajánljuk még

Itt a nagy antifa-széljobb vita a Polbeatben: "Nefelejcs" Gergő vs. Lipták Tamás, csütörtök 18 óra, R56!

‎Polbeat 2025 május 29.
Szélsőbal nincs, de igény az volna rá - írta Varga "Nefelejcs" Gergő hét éve a Tett blogon. Nem kellett sokat várnia, hogy a folyamatosan tüzelt antifa csoportok végül radikalizálódjanak, elég csak az Ilaria Salis-féle, 2023-as budapesti terrortámadásra gondolni. Varga "Nefelejcs" Gergő, aki a marxista portál, azaz a Mérce munkatársaként, a Vörös Szittya vlog arcaként és mindenek előtt antifa szervezőként ismert, elfogadta a PestiSrácok felkérését, hogy a másik nagy közéleti szubkultúra, a nemzeti radikálisok emblematikus képviselőjével, Lipták Tamással, a Jobbszélső Telegram csatorna szerkesztőjével, a Magyar Jelen szerzőjével megmérkőzzön a Polbeat nyilvános felvételén, május 29-én, csütörtökön, 18 órától, az R56 Sörözőben. Mérkőzésvezető: Huth Gergely és Kertész Dávid.