Pesti Srácok

Izer Norbert: tízmilliárdokat spórolhatnak a kkv-k a foglalkoztatás adminisztrációjának csökkentésével

Izer Norbert: tízmilliárdokat spórolhatnak a kkv-k a foglalkoztatás adminisztrációjának csökkentésével

Több tízmilliárd forintot spórolhatnak évente a kkv-k a foglalkoztatás adminisztrációjának csökkentésével, amelyen jelenleg is dolgozik a Pénzügyminisztérium – tájékoztatta Izer Norbert az MTI-t. A foglalkoztatói adatszolgáltatás jelentős egyszerűsítése az adminisztrációs terhek csökkentésén túl nemzetközi szinten is példaértékű modellé válhat – véli a Pénzügyminisztérium adóügyekért felelős államtitkára.

– magyarázta Izer Norbert.

PestiSracok facebook image

– magyarázta az államtitkár.

– emlékeztetett Izer Norbert.

– tette hozzá.

– hangsúlyozta az államtitkár.

A Pénzügyminisztérium a véleményeket 2022. június 10-ig az [email protected] címre várja. A dokumentumok a tárca honlapján érhetőek el.

Forrás: MTI; Fotó: MTI/kormany.hu/Botár Gergely

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!