Pesti Srácok

Elképesztő reakciókat váltott ki az ellenzékből az új nemzeti konzultáció

Elképesztő reakciókat váltott ki az ellenzékből az új nemzeti konzultáció

Gyurcsány Ferenc papírcsákót hajtana a kérdőívekből, Bangóné Borbély Ildikó szocialista képviselő gyakorlatilag "szétmarcangolta" a konzultációs kérdőívet az Országgyűlés üléstermében, Bauer Tamás pedig világosan elmondta, hogy ha a családok támogatása és a bevándorlás között kell választani, akkor ő a bevándorlásra szánna több pénzt. Az ország józanabbik fele ellenben szerda reggeltől az interneten is kitöltheti a magyar családok jövőjéről szóló nemzeti konzultációt.

Szerda reggeltől az interneten is ki lehet tölteni a családok védelméről szóló nemzeti konzultációs kérdőívet - jelentette be Dömötör Csaba, a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára a Facebookra feltöltött videójában.

- tette hozzá.

PestiSracok facebook image

A kérdőíven számos kérdés szerepel, a népességfogyás, a bevándorlás és a családpolitika kapcsolata, a fiatalok életkezdési támogatása, a többgyermekes családok támogatása, továbbá, hogy a jövőben is munkavégzéshez kell-e kötni a családtámogatásokat - fejtette ki.

Mint megjegyezte, sok ellenzéki politikus elmondta már a véleményét. Gyurcsány Ferenc, a Demokratikus Koalíció elnöke például arra bíztatta híveit, hogy hajtsanak papírcsákót a kérdőívekből, Bangóné Borbély Ildikó szocialista képviselő pedig "a Mónika Show-t meghazudtoló felfokozott állapotban gyakorlatilag szétmarcangolta" a konzultációs kérdőívet az Országgyűlés üléstermében.

- mondta el Dömötör Csaba, megjegyezve: "ezek világos szavak, ők már tehát elmondták a véleményüket".

Forrás/fotó: MTI

Ajánljuk még

Jobba Gabi színésznő tragikus élete és öngyilkossága – Kik „vették el tőle a levegőt”?

Magyar ugar 2021 január 9.
Jobba Gabi hatalmas csillaga volt a Kádár-rendszernek, Aczél egyik kedvenc írója, Gyurkó László is támogatta, valamint az az Erdős Péter, akinek az egyik kedvese volt. Mégis öngyilkos lett, tragikusan fiatalon, mindössze harminchat évesen. „Nincs több erőm ezzel a lelki nyomorúsággal élni és nem akarok tovább senkinek a terhére lenni” – írta utolsó levelében, míg Gyurkó arra célzott, valakik tönkretették, elvették tőle a levegőt. Mi történhetett? Tóth Eszter Zsófia történész tragikus életének és halálának járt utána.