Ketten meghaltak egy lövöldözésben Magyarbánhegyesen

Két embert agyonlőtt, kettőt súlyosan megsebesített egy 47 éves vésztői férfi Magyarbánhegyesen - tájékoztatta a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-t szerda késő délután. Vargáné Szombati Andrea elmondta: a férfi nem sokkal az eset után feladta magát.
A beol. hu információi szerint a vésztői férfi számára kedvezőtlen ítélet született egy gyermekelhelyezési perben, ezért elégtételt vett párján és azokon, akiket a nő otthonában talált, majd a két kiskorú gyermeket magához vette. Lapinformáció szerint az elkövető lelőtte volt élettársát, annak párját, valamint volt élettársa édesanyját és annak párját.
A rendőrségre fél négykor érkezett bejelentés arról, hogy lövéseket lehetett hallani egy magyarbánhegyesi házból. A gyanúsított 16 óra 45 perckor Békéscsabán, a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság épületében adta fel magát.

MTI / Beol.hu - fotó: Beol.hu