Pesti Srácok

Kegyetlenül megölték a szerb tinilányt

Kegyetlenül megölték a szerb tinilányt

Dragan Duric, surcini mészáros ölte meg a tizenöt éves Tijana Juricot – erősítette meg az eddig nem hivatalos információkat Nebojsa Stefanovic belügyminiszter a csütörtök délelőtt tartott rendkívüli sajtótájékoztatóján. A tettes a kislányt elütötte a gépkocsijával, majd mikor az segítséget kért tőle, a nyakánál fogva bevonszolta a járműbe. Zomborig vitte a lányt, ahol megölte és elásta. A belügyminiszter a sajtótájékoztatón kifejtette hogy, a boncolást követően lehet majd csak megmondani, hogy a kislányt megerőszakolták-e vagy sem. Hozzátette, hogy a kislányon nem volt ruha és a testén ütések nyomai voltak láthatók. A rendőrök Nemesmilitics és Csonoplya közötti helyi út mentén, elrablásától 23 kilométerre találták meg a kislány holttestét. A miniszter elmondta, nem tudják még, hogy az elkövetőnek volt-e társa.

A Police.hu július 29-én adott ki keresést a 15 éves szabadkai lányra, miután 26-án hajnalban Bajmokon, a szerb-magyar határ közelében eltűnt, és feltételezhető volt, hogy Magyarországon lehet.

Magyar Szó

PestiSracok facebook image

Fotó: www.6yka.com

Ajánljuk még

Magyar Péterék lebontották "Orbán kordonjait" a Várban, meg is történt az első súlyos baleset

Magyar ugar június 3.
Magyar Péterék lebontották "Orbán kordonjait", s ennek ma meg is lett az első áldozata. Egy német turistára ugyanis rázuhant egy szerszám, miután a kordonok már nem jelzik, hogy amúgy egy ÉPÍTÉSI TERÜLET van ott, ahol ezek az idióták (bocsánat, a miniszterelnök úr, a közlekedési miniszter meg a belügyminiszter), lebonttatták a balesetveszélyt jelző kerítéseket.