Pesti Srácok

Garázdaság miatt jelentették fel Bárdosi Sándort

Garázdaság miatt jelentették fel Bárdosi Sándort

Garázdaság miatt feljelentették Bárdosi Sándor olimpiai ezüstérmes birkózót. A feljelentést korábbi barátja, a kempószövetség elnöke tette Bárdosi elleni. Lacza Ádám Illés állítása szerint Bárdosi egy papuccsal támadt rá - adta hírül a keddi Blikk.

Amíg az ügy le nem zárul, Bárdositól megvonták havi 150 ezer forintos olimpiai járadékát. Bárdosi azt állítja, Lacza többször megfenyegette, hogy tönkreteszi és elveteti tőle a járadékot.

A konfliktus már két éve tart a két küzdősportoló között, ügyük ebben a hónapban kerül bíróság elé. A lap szerint a viszály a gyerekeknek rendezett ketrecharc miatt tört ki közöttük, ami ellen Bárdosi Sándor az elsők között emelte fel szavát. Lacza korábban a Blikknek azt mondta, semmi érdekeltsége és köze nincs a már betiltott gyerekviadalokhoz.

PestiSracok facebook image

Bárdosi a legutóbbi konfliktusról azt mondta, nevetséges a feltételezés is, hogy egy papuccsal megvert volna egy 130 kilós kempóst. Állítása szerint a kiérkező rendőr is nevetett, Bárdosi ellen mégis eljárás indult könnyű testi sértés és garázdaság miatt.

Forrás: Blikk/hvg.hu

Fotó:

Ajánljuk még