Pesti Srácok

Az Iszlám Állam szimpatizánsa hekkelte meg a Radnóti gimi honlapját

Az Iszlám Állam szimpatizánsa hekkelte meg a Radnóti gimi honlapját

Este háromnegyed nyolckor még elérhetetlen a budapesti Radnóti Miklós Gimnázium honlapja, amelyet az Iszlám Állam egyik szimpatizánsa hekkelt meg kedden.

A Cink.hu azt írja, hogy az oldalon a feltörése után az volt olvasható: "A kormány az igazi terrorista, a háború most kezdődik, és amikor Amerika, Irán és a cionisták muszlimokat gyilkolnak, senki nem hallja, hogy ugatna a média", miközben egy megállíthatatlan videóban sírósan rappelt egy muszlim férfi.

A honlapra kirakták az Iszlám Állam zászlóját is, illetve egy feliratot, miszerint Szeretem az Iszlám Államot. A hekker, bizonyos Phenomene Dz a saját Facebook- és Twitter-profilját is a Radnóti honlapjára linkelte, de ezekből sok mindent nem lehetett megtudni, bár máshol azt írták, hogy egy Algériából tevékenykedő hekkerről van szó - írja a Cink.

PestiSracok facebook image

Forrás: Cink/hvg.hu

Fotó: 168ora.hu

Ajánljuk még

Jobba Gabi színésznő tragikus élete és öngyilkossága – Kik „vették el tőle a levegőt”?

Magyar ugar 2021 január 9.
Jobba Gabi hatalmas csillaga volt a Kádár-rendszernek, Aczél egyik kedvenc írója, Gyurkó László is támogatta, valamint az az Erdős Péter, akinek az egyik kedvese volt. Mégis öngyilkos lett, tragikusan fiatalon, mindössze harminchat évesen. „Nincs több erőm ezzel a lelki nyomorúsággal élni és nem akarok tovább senkinek a terhére lenni” – írta utolsó levelében, míg Gyurkó arra célzott, valakik tönkretették, elvették tőle a levegőt. Mi történhetett? Tóth Eszter Zsófia történész tragikus életének és halálának járt utána.

Jól ismert figura az alvilágban a választási irodánál parádézó egyik nehézfiú

Magyar ugar 2016 február 24.
A Nemzeti Választási Irodánál kedden balhézó és a szocialista Nyakó István népszavazási kezdeményezését megakadályozó nehézfiúk közül egyikük, Krakovszky Tibor kiváló kapcsolatokat ápolt a hírhedt Koszi-klán bűnbandával – értesült a PestiSrácok.hu. „Tibike” információink szerint korábban a diósdi kettős gyilkosságban is érintett banda egyik tagja mellett testőri feladatokat látott el, ráadásul - a közösségi portálon korábban még megtalálható - egyik fotóján együtt is pózolt a bűnszervezet tagjával.