Pesti Srácok

Bocsánatkérést követelnek a HVG-től, amely szerint a nagycsaládok Hitlereket és Bin Ladeneket nevelnek

null

Az Ifjúsági Kereszténydemokrata Szövetség (IKSZ) közleményében szólítja fel bocsánatkérésre a HVG-t, amiért egy szerzőjük Adolf Hitlerhez és Oszama Bin Ladenhez hasonlította a kormány kétszer tízmillió forintos támogatásával segített nagycsaládokban szocializálódó embereket. Az IKSZ szerint az írás a magyar családokat terroristaképzőnek állítja be, melyet a kormány családpolitikája finanszíroz.

Nacsa Lőrinc elnök a közleményben kifejti, a nyomtatott HVG hetilap cikke az egykeség előnyeit emeli ki és védi a testvérekkel szemben. Ezt megteheti, hiszen Magyarországon szólás- és véleményszabadság van. Ugyanakkor Balázs Zsuzsa publicisztikájában így fogalmaz,

PestiSracok facebook image

Az IKSZ szerint Balázs Zsuzsanna a magyar családokat terroristaképzőnek állítja be, melyet a Kormány családpolitikája finanszíroz, illetve azt sugallja, mintha a testvérei miatt valaki tömeggyilkos, terrorista, diktátor lenne vagy lehetne. Balázs az IKSZ-elnök közleménye szerint álszent módon így köti a terroristákat a családtámogatáshoz: „a közösségi oldalakon nyomban megjelentek az olyan példák, mint Hitleré”, a valós helyzet azonban az, hogy a saját Facebook oldalán egy december 18-i bejegyzésben ő írja ezt le.

Az IKSZ bocsánatkérésre szólítja fel Balázs Zsuzsannát és a HVG hetilapot.

Forrás: IKSZ közleménye

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.