Pesti Srácok

Lövöldözés Spanyolországban, két súlyos sérült

Lövöldözés Spanyolországban, két súlyos sérült

Két ember súlyosan megsebesült egy bevásárlóközpont közelében kitört lövöldözésben az észak-spanyolországi Zaragozában.

A lövöldözés pénteken 11 óra körül kezdődött egy bár előtt, a bevásárlóközpont közelében – írta az El Heraldo. A fegyveres egy járműből többször tüzelt, majd elhagyta a helyszínt – ezt az Efe hírügynökség jelentette rendőrségi forrásokra hivatkozva. A rendőrség egyelőre nem erősítette meg hivatalosan az információt.

dailymail.co.uk

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.