Pesti Srácok

Molnár Gyula: benne van a pakliban, hogy még mélyebbre süllyed az MSZP támogatottsága

null

Ha a ballib értelmiség lázas messiáskeresésében eljutott Vona Gáborig, ahhoz csak gratulálni tud Molnár Gyula. A szocialisták elnöke eddig másodhegedűs volt, Botka László visszalépése után viszont ő viszi majd a prímet a pártban - mindezekről a szocialisták vezetője beszélt a Heti Válasznak.

- jelentette ki Molnár Gyula, a szocialisták elnöke a Heti Válasz csütörtöki számában megjelent interjúban. Az interjú készítője, rákérdezett a süllyesztőben vergődő MSZP elnökénél, hogy miért nem mondott le a szombati választmányi ülésen, a szocialisták vezére azt válaszolta:

PestiSracok facebook image

Arról szólva, hogy miért nem növekedett a párt támogatottsága, Molnár Gyula elmondta:

viszont elmondása szerint belső dilemmák is vezethettek Botka László visszalépéséhez. Bár Molnár megjegyzi azt is, hogy míg a miniszterelnök-jelöltségről lemondott Botka árulókról beszélt, addig hiába értettek egyet a legtöbb pontban, az állítólagos szocialista árulók kérdésében nem.

Karácsony a nagy kérdés

Az interjú készítője arra is kíváncsi volt, hogy Karácsony Gergelyt kik keresték meg az MSZP vezetői közül. A válasz azonban hagy némi űrt az olvasóban, hiszen Molnár szerint nem tudja, hogy kik keresték meg Karácsonyt a szoci vezetésből.

- tette fel a kérdést a Heti Válasz munkatársa.

-hangsúlyozta a szocialisták elnöke, aki arról is beszélt, hogy

"benne vannak a kátyúban, és mélyebbre is süppedhetünk s történtek után: vélhetően lesz még egy kis csökkenés.”

A szocialista azonban nem adja fel a reményt:

Arról, hogy a Jobbikra miért szavaznak át a vidéki MSZP-sek, mitől szélsőjobbos Molnár szerint még mindig a radikális párt és miért nem lát diktátort Orbán Viktorban ma a magyarok jelentős többsége, bővebben a Heti Válasz csütörtöki számában olvashatnak.

Forrás: PS/Heti Válasz, fotó: Hír TV