Pesti Srácok

Sajtóklub: Az, hogy Gyurcsány nincs most börtönben, bizonyítja azt, hogy nem működik megfelelően a demokrácia

null

Gyurcsány Ferenc kampánynyitó eseményén arról beszélt, hogy a sajtó a jelenlegi formájában nem maradhat fenn, az ország jelenlegi vezetésével szimpatizáló médiamunkásoknak mennie, a most felelős beosztásban lévőknek pedig felelnie kell. "Rákosi Mátyás most mind a tíz ujját nyalogatja a pokolban, nem lehet ott jó neki, de most felcsillant a szeme, hogy ez a mi fiunk" - így reagált a hírre Bencsik András a hétfői Sajtóklubban. A Magyar Demokrata főszerkesztője szerint, ha Gyurcsány ezt komolyan gondolná, akkor azonnal ki lehetne vetni rá 20-30 évet. Lovas István szerint "az, hogy Gyurcsány nincs most börtönben, bizonyítja azt, hogy nem működik megfelelően a demokrácia", ő úgy látja, hogy a DK elnöke visszasírja a diktatúrát.

Huth Gergely bízik abban, hogy el tudják azt intézni, hogy a Sajtóklub négy állandó tagja egy tömlöcbe kerüljön.
- tette hozzá a PestiSrácok főszerkesztője.
- szögezte le Huth Gergely.
(A teljes műsort IDE kattintva tekintheti meg.)
Forrás: Echo Tv; Vezető kép: PS
PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.