Pesti Srácok

Fiatal borász volt a badacsonyi dulakodás áldozata - Állítólag Borsodból érkeztek az elkövetők

Fiatal borász volt a badacsonyi dulakodás áldozata - Állítólag Borsodból érkeztek az elkövetők

Badacsonyban, dulakodást követően meghalt egy ember. Azóta kiderült, egy fiatal füredi borász az áldozat, akinek barátnője is végignézte az egész verekedést - írja az Origo.

A TV2 hírműsora, a Tények úgy tudja, hogy egy szemtanú azt mondta, a sofőr - aki a tilos jelzés ellenére akart behajtani az utcába - és egyik társa kiszálltak az autóból, odaléptek a fiatalokhoz, majd az egyik férfit megragadva ütni, rugdosni kezdték. Még akkor is verték, amikor már a földön feküdt.

- mondta Orosz Péter, az OMSZ regionális kommunikációs munkatársa.

PestiSracok facebook image

A támadóknak sikerült elhajtaniuk a helyszínről, és bár egy biztonsági őr gázspray-vel megpróbálta ártalmatlanítani őket, később egy árokba hajtottak. A rendőrség mindkét támadót elfogta, halált okozó testi sértés miatt indítottak büntetőeljárást.

Forrás: iorigo; Fotó: police.hu

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.