Pesti Srácok

Lemondott a Jobbik portáljának főszerkesztője

Lemondott a Jobbik portáljának főszerkesztője

Lemondott az Alfahír főszerkesztői tisztségéről Magvasi Adrián, a Jobbik egykori képviselőjelöltje. Az ezt bejelentő rövid közleményében nem indokolta a döntését, csupán bejelentette a változást és nem tért ki arra, hogy hol folytatja - írja az Index.

Magvasi Adrián 2003 óta tagja a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalomnak, 2006-tól 2016-ig elnökségi tag is volt. 2012-től a parlamenti ciklus végéig a jobbikos Gaudi-Nagy Tamás országgyűlési asszisztenseként dolgozott. 2014-ben Vona Gábor felkérte, hogy induljon az európai parlamenti választásokon a Jobbik jelöltjeként, 2015-ben a XIII. kerületi önkormányzati választáson a Jobbik jelöltje volt, majd 2016-tól a Jobbik választókerületi elnöke volt a budapesti 7. sz. országgyűlési egyéni választókerületben (XIII. kerület). A 2018-as országgyűlési választásokon ugyanitt a Jobbik országgyűlési képviselőjelöltje volt.

2006 óta dolgozik a párthoz közeli médiában: először a „nemzeti radikális" Szent Korona Rádióban, írt a Magyar Jelenbe, dolgozott a Rock FM-nél, írt a Jobbik lapjába, a Barikádba, állandó vendége volt a Hír TV Főszerkesztők klubja és Szamizdat című műsorainak. 2014 óta volt az Alfahír főszerkesztője.

PestiSracok facebook image

Forrás:

Index;

Fotó:

MTI

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!