Pesti Srácok

Meleg ételt ajánlott fel az EMMI a hajléktalanoknak karácsony közeledtével

null

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma miniszterének, prof. dr. Kásler Miklósnak egyedi döntése alapján a minisztérium 1200 adag meleg élelmiszert ajándékozott a nehéz helyzetbe került hajléktalanoknak karácsony közeledtével.

Közleményük szerint a minisztérium intézkedett, hogy a BMSZKI Budapesti Módszertani Szociális Központ 13 hajléktalanellátó helyén a meleg ételt kiosszák.

- hangsúlyozták, hozzátéve, hogy az ellátórendszerben van elegendő férőhely a hajléktalanok számára. A szállókon fűtött helyiségek, tisztálkodási lehetőség és meleg étel áll a rászorulók rendelkezésére.

PestiSracok facebook image

Forrás: EMMI; Fotó: MTI

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.